Euro 2012/A Grubu | Rusya 4-1 Çek Cumhuriyeti | Maç Sonucu | 8 Haziran - Sayfa 21 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Euro 2012/A Grubu | Rusya 4-1 Çek Cumhuriyeti | Maç Sonucu | 8 Haziran

Cevap: Euro 2012/A Grubu | Rusya 4-1 Çek Cumhuriyeti | 1.Y | TRT | 8 Haziran

Lincoln gittiginden beri Baros ölmüs. Bari Lincoln'ün yanina gönderelim. Birisi asist krali, digeri gol krali olur.

barosu ıslıklıyorlar işte. adam ne hale düştü. ne yazıkki baros bitmiş.

Çekler rezil bir maç çıkardı o yüzden Baroş'a laf söylemek doğru olmaz. Orda kim olursa olsun birşey yapamaz dı

Şu son maçta izlediğim milli takım Rusya'yı geçtim ama Yunanistan,Polonya ve Çeklerden çok daha iyiydi gerçekten.Yazık şu adamlar burada biz de onların maçlarına ancak yorum yapıyoruz.

Barosu ne akla hizmet oynatiyo anlamiyom giren lafata liginde 25 gol atmis ayni turk mantalitesi.. Isim yaptinmi 10 sene cikarmazsin o formayi..

Cevap: Euro 2012/A Grubu | Rusya 3-1 Çek Cumhuriyeti | 1.Y | TRT | 8 Haziran

Turnuva çok iyi şuana kadar, nazar değimesin. Ama yine de çok anlamsız geliyor maalesef. Hiddink amca napıyor acaba şuan?

Şu son maçta izlediğim milli takım Rusya'yı geçtim ama Yunanistan,Polonya ve Çeklerden çok daha iyiydi gerçekten.Yazık şu adamlar burada biz de onların maçlarına ancak yorum yapıyoruz.

Tfffffff sagolsun fitil oluyorum hepisine!!!!! Bizim turk oyuncularida tatil yapsin.. Insanin ici sizlar be

Rusya çok sağlam top oynuyor forvette kerzhakov oynamamalı.

Cevap: Euro 2012/A Grubu | Rusya 3-1 Çek Cumhuriyeti | 1.Y | TRT | 8 Haziran

Turnuva çok iyi şuana kadar, nazar değimesin. Ama yine de çok anlamsız geliyor maalesef. Hiddink amca napıyor acaba şuan?

Para sayiyordur.. Hiddinke kizmayin onu getirene kizacaksiniz.. Ve prof olmayan turk futbolcusuna.. Ruslarida Hollandali calistiriyor ne yani? Bizim turkler bitek gazla oynuyor yoksa yoklar bu mantalite artik degismeli..

Adam teknik direktor begenmiyor.. Ulan sen ulken icin oynuyorsun hiddink icin degil..

Cevap: Euro 2012/A Grubu | Rusya 4-1 Çek Cumhuriyeti | 2.Y | TRT | 8 Haziran

baros gitmeyeydi iyiydi 2012ye

şimdi bunu böyle görende almayacak

elimizde kalmasında

Baros'u bitiren Bele$oğlu puştudur, adamın tarak kemiği kırıldığı günden beri adam piyasada yok.

Arif Ulu'yu forumu terk etmeye davet ediyorum..

Üst Alt