Euro 2012/A Grubu | Rusya 4-1 Çek Cumhuriyeti | Maç Sonucu | 8 Haziran - Sayfa 22 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Euro 2012/A Grubu | Rusya 4-1 Çek Cumhuriyeti | Maç Sonucu | 8 Haziran

Cevap: Euro 2012/A Grubu | Rusya 4-1 Çek Cumhuriyeti | Maç Sonucu | TRT | 8 Haziran

Milan Baros gibi bir futbolcunun futbol hayatını Emre Belezoğlu gibi bir hırbo bitirdi, olaya bak

Cevap: Euro 2012/A Grubu | Rusya 4-1 Çek Cumhuriyeti | Maç Sonucu | TRT | 8 Haziran

Fifacilar, saat. 00:00 herkes ps3 te online olsun, bjkdelgado duyuyon mu

hollanda maçının tanıtımını geçerken kuyt'u ön plana çıkardılar, hollanda'dan soğutacaklar bunlar bizi. :Z3:

fantasy football'da dün Dzagoev ile Iniesta'yı değiştirdim. Adam 2 gol attı. Yazık.

Çeklerin gol atan oyuncuyu(Çekler adına sahanın en iyisi) Wolfsburg almış 1 milyon €

Savunmadaki lideri Sivok tek forveti Baros olan bir takım Çek Cumhuriyeti.Sınırını bilip oynamalıydı bilmedi dağıttılar.Sadece Rosicky ve Cech için üzülüyorum o kadar ha bir de Baros'u satabileceğimiz tek lig Katar kaldı ona daha çok üzülüyorum.Rusya için bu maç bir ölçü olarak kabul edilmemeli ama Arshavin bugün çok iyiydi çok.

Cevap: Euro 2012/A Grubu | Rusya 4-1 Çek Cumhuriyeti | 2.Y | TRT | 8 Haziran

Arif Ulu'yu forumu terk etmeye davet ediyorum..

tebrik ederim... sen hakli cikdin. :ayatollah:

olum, ne terk etmeyi ... ben dedim bu ceza ile olmas. Sevk icin kücük bi iddaya girelim, kücük bi "ceza" ile, veya "öylesine".

kaybeden ben olmam, sizler, forum olur :D

not: ilk önce sen forumu terk etmen lazim ozamand (IBB maci Baros gol ati, dedin sey....) :tiphat:

Ruslar iyi oynadilar. En yasli takim'mis. Baya tecrübeliler. Grup A yi lider bitirirler banko.

Bu kadar araya adam kaçıran bir takımı bizim halı saha futbol takımı bile yenerdi. Rusya'da iş yok o kadar, dengesiz bir takım izlenimi verdiler.

Cevap: Euro 2012/A Grubu | Rusya 4-1 Çek Cumhuriyeti | 1.Y | TRT | 8 Haziran

----

Yarınki gazete manşetleri şöyle olacak sanırım;

" Çekler karşılıksız çıktı ! "

Cevap: Euro 2012/A Grubu | Rusya 4-1 Çek Cumhuriyeti | 2.Y | TRT | 8 Haziran

tebrik ederim... sen hakli cikdin. :ayatollah:

olum, ne terk etmeyi ... ben dedim bu ceza ile olmas. Sevk icin kücük bi iddaya girelim, kücük bi "ceza" ile, veya "öylesine".

kaybeden ben olmam, sizler, forum olur :D

not: ilk önce sen forumu terk etmen lazim ozamand (IBB maci Baros gol ati, dedin sey....) :tiphat:

Ruslar iyi oynadilar. En yasli takim'mis. Baya tecrübeliler. Grup A yi lider bitirirler banko.

Eyv :tiphat:

uljfalusi reis i çağırmazlarsa böyle patlar defans

Zevkli macti.

Rusya cok kolay pozisyon bulabildi.

Kerzhakov 32 maçta 23 gol amtış olabilir ama Pavluchenko > Kerzhakov

Çekler felaket durumda. Kaliten sınırlı olur anlarımda, savunmada-hucümda bu kadar berbat ve kopuk pozisyon almayı anlamam. Bazı pozisyonları düzgün ve disiplinli bir dizilişle bile bozabilirlerdi.

Çekleri, hazırlık maçında ki Ukrayna'yı gördükçe, Hiddink ve federasyona saydırmamak elde değil.

ruslar yardirdi resmen ceklerin de defansi berbatti sonuncu olurlar bence

Üst Alt