Euro 2012/A Grubu | Yunanistan 1-0 Rusya | Maç Sonucu | 16 Haziran - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Euro 2012/A Grubu | Yunanistan 1-0 Rusya | Maç Sonucu | 16 Haziran

Cevap: Euro 2012/A Grubu | Yunanistan 1-0 Rusya | Maç Sonucu | 16 Haziran

ahahah bu herifler 2004'teki gibi yine kupayı alırlar defans yapmasını biliyor bu adamlar :D

Bende Kyriakos beğeniyorum.Adamın iyi olduğu belli.

Bu maç için yorumum şudur.Yunanistan ın kadro kalitesi düşük ama bu sonucun nedeni tamamen Rusya dır.Ben son zamanlarda bu kadar laubali oynayan bir takım izlemedim.O çekilen saçma şutları 1 hafta boyunca ceza diye izletmeleri lazım Ruslar'a.

Laubali olmayan maçı ciddiye alan herhangi bir takım Yunanistan a fark atar.İstediği kadar balları olsun bu sonuç diğer takımların kerizliğidir.

Rakipleri Almanya.Ulan şimdi fark yerler diyecem ama bi gol atarlarsa şansa bala üstüne yatar bunlar.

Nihahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah.......

ruslara iyi oldu totoslari kalkmisti beter olsunlar....

X-Futbol ‏@X_FUTBOL

Avrupa Şampiyonalarında Rusya'nin grubunda olan bir takim mutlaka o senenin turnuvasinda final oynadi.

Yunanistan'ın finali hayırlı olsun

Rusya'nın elenmesine sevindim doğrusu, çok antipatik gelmeye başlamışlardı.

Yunanlar defans yapmaya basladimi cozmesi cok zor. Gayet iyi defancilar var. Sokratis, Kyriakos Papadopoulos. Avraam Papadopoulos'da guclu bir stopper, Torossidis begendigim bir sagbek. Takimin diyer oyuncularida zaten defansci gibi kalenin onune dikilince her takim zorlanir. Peygamber sabri gerekir boyle durumda.

Mario Gomez gibi bir oyuncu bunlara karsi ne yapar onu bilemem. Yunanistan bildim bileli maclarin ilk 15 dakikasinda gol yemediyse zor gol yiyen bir takim. Defansi iyi yapiyorlar, ön tarafta genelde buldugunu atan bir takim zaten. bugün cok kacirdilar ama. kadro kalitesi üst düzey olmasada bir milli takimin oynamasi gerektigi gibi oynuyorlar, arma icin oynuyorlar. bizim milli takimda mesela kalite eksikligi yok bence.

Büyük olasilikla, Almanya ya karsi oynicak Yunanistan

rusya 2/2 tutmadıktan sonra elenmesi ilahi adalet:asd:

yunanlılarda fener balı var şerefsizim turnuvanın en iyilerinden birine yazık oldu..

Yazık oldu. Hücumu düşünen, atak futbol oynayan Rusya yerine, sürekli defans yapan Yunanistan'ı izleyeceğiz...

Üst Alt