Euro 2012/A Grubu | Yunanistan 1-2 Çek Cumhuriyeti | Maç Sonucu | TRT | 12 Haziran - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Euro 2012/A Grubu | Yunanistan 1-2 Çek Cumhuriyeti | Maç Sonucu | TRT | 12 Haziran

Cevap: Euro 2012/A Grubu | Yunanistan 1-2 Çek Cumhuriyeti | 2.Y | TRT | 12 Haziran

Gebre Selassie iyi bir transferi şimdiden garantiledi bence ..çok hızlı ve oynadığı pozisyona göre top tekniği çok iyi

Cevap: Euro 2012/A Grubu | Yunanistan 1-2 Çek Cumhuriyeti | 2.Y | TRT | 12 Haziran

samarasi oynatana kadar ninisi oynatsa daha faydali olur yunanlilara

Bu Samaras nedir ya. Ninis,Mitroglou,Fetfatzidis gibi adamlari oynatmiyor. Fortounis nedir Samaras nedir, Karagounis nedir yahu.

Çekler daha ne kadar dayanacaklar bakalım. Rosicky gibi bir adam nasıl çıkartılır.. :ays:

Sokacas Çıkaramayacaksinis bile girse bu Yunanistan'dan bir halt olmaz.Bu kadar anti-futbol oynayan başka bir takım var mi?

Maçın en güzel anı Yunanlı güzel kızlardı. Futbol izlemek mümkün değil 2 rezil takımı görünce.

Bu kadar ruhsuz,ölü gibi maç anlatan spiker de az bulunur.O kadar dikkat ediyorum ne dediği anlaşılmıyor.TRT bunları kilo ile mi satın alıyor?

beter olsun yunanlar dayan çek hatunlar aşkına çekler

olm hakem düdük çalınca nasıl bir ses geliyor

Hocam maçta heyecan olacak bişi yok ki. Pozisyon dahi yok. Sallama ortalar vs.. TRT spikeri çok iyi anlatıyor ben olsam. Uyurdum hatta sevgili seyirciler bu maçtan bi b.k olmaz gidin gezin derdim.

Gekas varken Samaras'ı oynatmak nasıl bir şey yahu ? Samaras kazmalığın sınırları zorlayan bir adam..

Cevap: Euro 2012/A Grubu | Yunanistan 1-2 Çek Cumhuriyeti | Maç Sonucu | TRT | 12 Haz

Yunanistanın ofansında ki oyunculardan Gekas dışındakiler çok kötü.

Üst Alt