Euro 2012/A Grubu | Yunanistan 1-2 Çek Cumhuriyeti | Maç Sonucu | TRT | 12 Haziran - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Euro 2012/A Grubu | Yunanistan 1-2 Çek Cumhuriyeti | Maç Sonucu | TRT | 12 Haziran

Cevap: Euro 2012/A Grubu | Yunanistan 1-2 Çek Cumhuriyeti | Maç Sonucu | TRT | 12 Haz

Haha Danimarka televisionda Cechin hatasini gösteriyor 2008'deki :D Nihaaat :D

Cevap: Euro 2012/A Grubu | Yunanistan 1-2 Çek Cumhuriyeti | Maç Sonucu | TRT | 12 Haz

Yunanlarin kötü kadro secimi ve Ceklerin kalitesiz kadrosu zaten belliydi böyle bir mac olacagi. Daha elindeki en iyi kadroyu oynatamayan antrenörler var, Samaras iki macida tamamladi sanirim. Komedi.

Cevap: Euro 2012/A Grubu | Yunanistan 1-2 Çek Cumhuriyeti | 2.Y | TRT | 12 Haziran

Hocam maçta heyecan olacak bişi yok ki. Pozisyon dahi yok. Sallama ortalar vs.. TRT spikeri çok iyi anlatıyor ben olsam. Uyurdum hatta sevgili seyirciler bu maçtan bi b.k olmaz gidin gezin derdim.

Böyle takımları görünce Türkiye niye yok diye insan üzülüyor.Bizim Bank Asya takımları bile bunlardan iyi.

Ama önce mahmut dallaması arkasindan hiddink yumuşağına ülke futbolunu teslim edersen olacağı bu.

Daha az kötü oynayan kazandı. Baros kaldığı yerden devam..

428541_286924454738825_721286677_n.jpg

Bu turnuva bizim icin cok kotu oldu. Normalde milleti kandirip 3-4 milyon euroya satabilirdik Barosu ama simdi beles versen alan cikmaz. Adam kendini rezil ediyor adeta. Takim arkadaslari isyan edip durdu, sonra zaten top atmamaya bile basladilar Barosa, cunku gorduler ki adamin ozguveni yerle bir olmus durumda. Cek milli taraftari olmadigim halde kafayi yedim adami izlerken, Allah seneye bunu bana yasatmasin. Ben boyle birsey gormedim, daha yeni 30'a girmis bir adam 2 sene icinde nasil bu duruma duser? Hele hele Baros, dunyaya kdnini ispat etmis bir adam? Hayatinda topa dokunmamis gibi oyniyor arkadas, ben boyle birsey gormedim. Turkiyenin en iyisi diyenlerede selam gonderiyorum. Necati alinmasaydi, sampiyon fenerdi, bundan eminim. Antep ve sivas macini tek basina aldi, 6 puan kazandirdi.

neymiş efenm,Galatasaray'da Baros'a pas atacak adam yokmus,yani 10 numara tarzı bir oyuncu...bahaneye bak..rosicky gibi bir 10 numara ile 2 maça cıktı ve 2 maçtada fıısss,yani gene kendini çekemiyor ve takımı 10 kişi oynatıyor..

Üst Alt