Euro 2012/B Grubu | Almanya 1-0 Portekiz | Maç Sonucu | 9 Haziran - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Euro 2012/B Grubu | Almanya 1-0 Portekiz | Maç Sonucu | 9 Haziran

Cevap: Euro 2012/B Grubu | Almanya 1-0 Portekiz | Maç Sonucu | 9 Haziran

kuh 7 ismi kaldi cismi yok arkadas. bosuna yedekte oturmuyor senelerdir.

yil 2012 olmus hala portekiz de forvette postiga oynuyor yahu ama porzekiz iyi oynadi bence

portekiz iyi kapandı yoksa Almanya işini çoktan bitirirdi kötüde oynadılar ama her zaman Alman lar kazanır

Ronaldo haric Portekiz fos.

Nani de bir cacik yapmadi; bütün toplari ezdi.

Moutinho anca milletin bacaklarini kirmaya calisti kasap gibi.

Gomez'in attigi gol de Pepe uyuyordu resmen.

Portekiz herseyden önce takim olmayi becerememis.

Macin sonuna dogru Moutinho'yu cikarip Q7'yi almaliydi; herzaman tehlike ve sürpriz yapabilecek bir adam.

Portekiz bence abartılan bir takım, Ronaldo ve Nani dışındaki oyuncuları öyle ahım şahım adamlar değil.

Cevap: Euro 2012/B Grubu | Almanya - Portekiz | 21.45 | TRT | 9 Haziran

birde 1 milyon türke soralim türklerden nefret ediyorurmusun diye. 300 bin kisi ediyorum demezse bende adam degilim. türkler gercekten integrieren yapamadi Almanya'ya. halen köyde yasiyormus gibi hayatlari var. gencler desen hafta sonu cik disco ya , 10 tane türk 1 almani dövüyor. almanlar degil bir sürü ülke türkleri bu yüzden sevmiyor. ben 2 disco arasi oturuyorum ve her hafta evimin önünde kavga var , abartmiyorum 10 türk bir almana karsi. almanin sevgiliside yaninda bitti bitte hört auf lasst uns in ruhe diye yalvariyorlar. sonrada scheiß türken diyip gidiyorlar. söyle bakim , nasil sevsinler

Bende Hollandada yasiyorum abi. Sana hak veriyorum bazi konularda. Mesela bazen burda Turkler senin verdigin ornekteki gibi sacma sapan seyler yapabiliyorlar ve zaten bizim hakkimizda olan negatif dusunceleri nefrete donusuyor. Entegrasyon konusunda da haklisin ve baska bir ulkede yasiyorsan, uyum saglayacaksin. Fakat Almanyadakiler biraz abartmislar sanki bu konuyu. Insan kendi kulturunude biraz yasar...

Ronaldo haric Portekiz fos.

Nani de bir cacik yapmadi; bütün toplari ezdi.

Moutinho anca milletin bacaklarini kirmaya calisti kasap gibi.

Gomez'in attigi gol de Pepe uyuyordu resmen.

Portekiz herseyden önce takim olmayi becerememis.

Macin sonuna dogru Moutinho'yu cikarip Q7'yi almaliydi; herzaman tehlike ve sürpriz yapabilecek bir adam.

Ronaldo iyi oyuncu kabul ama bir takımı sırtlayıp götürecek bir isim değil bence.Bu akşam Brezilya Arjantin maçını izledim,Messi resmen madara etti Brezilya'yı.3 gol attı ve tek başına maçı kopardı .Ronaldo böyle bir isim değil .Takım iyiyse oda iyi değilse çok fazla şey gelmiyor elinden.

portekizde mehmet batdal gibi santrofor bile yok lan :asd:

Portekiz'de bir Necati olsa farkli olurdu, hersey var ama santraforu yok adamlarin. Rolando,Fernandes,Quaresma ve Varela neden yedekte bekliyorsa, Fernandes kadroda bile yok. Teknik Direktör birsey bilmiyor. Koskoca Portekiz yillardir bir forvet cikaramadi.

Varela girince çok hareketlendirdi oyuncu.11 başlasaydı fark yaratabilirdi.

7qzn7.jpg

Bu nedir kardeşim yaa :D

varela'nın kaçırdığı gol bizim mehmet batdalın kaçırdığının aynısı ikiside yanlış ayakla vurdu varela sol ile vurup tavana asıcaktı mehmet batdal da sağ ile vurup gol yapıcaktı tek ayaklı oyunculardan nefret ediyorum iki ayağınıda kullanıcaksın gerektiğinde..

Üst Alt