Euro 2012/B Grubu | Danimarka 1-2 Almanya | Maç Sonucu | TRT | 17 Haziran | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Euro 2012/B Grubu | Danimarka 1-2 Almanya | Maç Sonucu | TRT | 17 Haziran

euro2012.png

100px-Dfflogo.png
v.png
150px-DFB_logo.svg.png

lviv_1.jpg

Euro 2012 B Grubu Grup Maçı

Danimarka - Almanya

Arena Lviv

17 Haziran

21.45

Cevap: Euro 2012/B Grubu | Danimarka - Almanya | 21:45 | TRT | 17 Haziran

92' havasi var burda :ayatollah:

Danimarka alir bu maci

92'de bacağa dalarak + elle kontrol ederek iki gol attı Danimarka ama aşırı sempatim vardır,hakem vermeseydi banane :D Bu maçta da bir beraberlik istiyorum,bir de Hollanda'nın yenmesini ,üzerine de dünyada barış :D

kısır maç olur yatma ihtimali yüksek 2 takımında beraberliğe gerçi almanlar öyle işlere pek girmezler ama çok kasmıyacaklardır..

hadi lan denmark

zaten polonya elendi bari siz elenmeyin

Almanlar hangi kadroyla çıkar acaba

Almanya

Neuer

Lars Bender - Hummels - Badstuber - Lahm

Schweinsteiger - Khedira

Muller - Ozil - Podolski

Gomez

Danimarka

Andersen

Jacobsen - Kjær - Agger - Simon Poulsen

Kvist - Zimling

Mikkelsen - Eriksen - Krohn-Dehli

Bendtner​

Bender'i sag bek oynatmak nedir yahu, adam bildigimiz ön libero. Müller ve Podolski'de turnuva basindan beri birsey oynamadi. Bu Alman Teknik Direktöre uyuz oluyorum.

Bender'i sag bek oynatmak nedir yahu, adam bildigimiz ön libero. Müller ve Podolski'de turnuva basindan beri birsey oynamadi. Bu Alman Teknik Direktöre uyuz oluyorum.

benderle bastuber çok boş oyuncular gibime geliyor ilkayı dener mi acaba bu maç?

Lars Bender'in bende sağ bekte oynadığını hatırlamıyorum. Schmelzer'i bir hazırlık maçında patladı diye hiç oynatmadı ondan sonra (İsviçre maçı). Lahm sağ bek Schmelzer sol bek koy gitsin 2. defa patlamaz herhalde :)

benderle bastuber çok boş oyuncular gibime geliyor ilkayı dener mi acaba bu maç?

Skor şöyle 3-0 ve oyun kontrolü tamamen Almanya da olursa belki girer.

Müller ve Podolski sistem oyuncular'i oldugundan oynatiyor. Reus ve Götze bizleri daha çok tatmin eder ama daha az defans'a katki saglar. Ama er ya da geç bu ikili de vazgeçilmez oyuncular olacaktir Almanya milli takiminda.

Bence Almanya 3'lü defans yapacak. Bender stoperlerin arasına girebilir zaman zaman.

Üst Alt