Euro 2012/B Grubu | Portekiz 2-1 Hollanda | Maç Sonucu | TRT Spor | 17 Haziran - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Euro 2012/B Grubu | Portekiz 2-1 Hollanda | Maç Sonucu | TRT Spor | 17 Haziran

Cevap: Euro 2012/B Grubu | Portekiz 2-1 Hollanda | Maç Sonucu | TRT Spor | 17 Haziran

Abi bırakın ya ohooo:asd: Portekiz turnuvaya bile zar zor katıldı zaten Norveç'i averajla geçip 2. oldular öyle katıldılar. Böyle saçma sapan bi takımın İngiltere'ye karşı şansı olduğunu düşünmemek gerek. İngiltere'de kötü ama o kadar da düşmediler tabi.

ingilterede ne var allah aşkına isveçi zorla yendiler oda uzaktan şutla

Cevap: Euro 2012/B Grubu | Portekiz 2-1 Hollanda | Maç Sonucu | TRT Spor | 17 Haziran

ingiltere daha çıkmadı bile gruptan ukrayna yenerse şaşmam ingilizler klasik hep iyi denir zaten adamların teknik ayağında top tutan oyuncuları yok hepsi düz adam. ben bu ingilterede yıllardır scholes neden oynamaz derim bu takımda bile banko oynardı.

scholes diyo adam yha ):

Abi bırakın ya ohooo:asd: Portekiz turnuvaya bile zar zor katıldı zaten Norveç'i averajla geçip 2. oldular öyle katıldılar. Böyle saçma sapan bi takımın İngiltere'ye karşı şansı olduğunu düşünmemek gerek. İngiltere'de kötü ama o kadar da düşmediler tabi.

İngiltere'nin sırf Fransa maçındaki oyunu yeter iddialarının olmadığı kanısına varmak için.

EK: Hollanda elemeleri elini kolunu sallaya sallaya geçti. sıfır çektiler şampiyonada. :)

İngiltere'nin sırf Fransa maçındaki oyunu yeter iddialarının olmadığı kanısına varmak için.

ingiliz futbolunu kim yönetiyorsa ayakta alkışlıyorum bu oyuncuları o kadar değerli yapıyorlar ya. lescott glen johnson milner barry carrol vs orta düzey adamları 30-40lı paralara çıkarıyorlar. ingilterede nasri ya da david silvanın yarısı kalitesinde bir oyun kurucu yok

Portekiz´in sorunu lakayıt ve umursamaz oyuncularının çok olması.İyi motive olur ve disiplinli oynarlarsa potansiyelleri İngiltere´yi falan katlar.Ronaldo,Nani ayarında kanat oyuncuları hangi takımda var turnuvada?

ingiliz futbolunu kim yönetiyorsa ayakta alkışlıyorum bu oyuncuları o kadar değerli yapıyorlar ya. lescott glen johnson milner barry carrol vs orta düzey adamları 30-40lı paralara çıkarıyorlar. ingilterede nasri ya da david silvanın yarısı kalitesinde bir oyun kurucu yok

Aynısı Ba gibi boğa tipi adamlar için de geçerli. Büyütsünler bakalım. Her yıl 2 zenci böyle ünlü oluyor. Bir tek Drogba.

Ben burada Portekiz'i savunmuyorum ama izlediğim İngiltere gerçekten turnuvada iyi yerlere gelecek izlenimini vermiyor bana.

Ronaldo varya

son 20 yılda gelmiş geçmiş en büyük futbolcu

Messi filan hikaye

Adam messinin yaptıklarınıda yapıyor, uzaktan vurması, freekick de çabası

Portekiz açık defansa karşı iyi de kapalı takımlara ve tıkanan oyunlarda sıkıntılı.

Yunanistan gibi tek amacı kapanarak rakibi uyutmak olan takım farkettirmeden eleyebilir bunları.

elemeleri gecseydik Türkiye guruplardan cikardi bence . tamda Türkiyelikdi bu sene. takimlarin hepsi formsuz. Türkler elemelerde iyi degil ama gruplarda daha iyi oynuyorlar

Hollanda cok havalanmisti, turnuva öncesinde okadar dedik, havali olurlarsa bir halt yapamazlar diye. öylede oldu.

Marwijk hollandayı rezil rüsva etti bence hollanda kendi futbolunu oynayarak elense kimse bişey demezdi ama hollandayı hollanda olmaktan çıkardı adam nerde o güzel top oynayan hollandalılar...

205394_289941537770450_711027767_n.jpg

:ayatollah:

Bu maç iyi oynadılar haklarını yemeyelim.

Üst Alt