Euro 2012 Ç.F | Almanya 4-2 Yunanistan | Maç Sonucu | 22 Haziran - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Euro 2012 Ç.F | Almanya 4-2 Yunanistan | Maç Sonucu | 22 Haziran

Cevap: Euro 2012 Ç.F | Almanya 4-2 Yunanistan | Maç Sonucu | 22 Haziran

Italya-Portekiz/Ispanya finali olur insallah

Yunanistan'ın tüm isabetli şutları gol oldu neredyse. Şampiyonadaki en rezil takımlardan biri daha elendi.

Anti Futbol = Yunanistan !!

BAL ve Pislik = Yunanistan = Fenerbahçe !!

İlkyarıyı görünce ve 2. yarıda da 1-ne 1 olunca aklıma Arena daki fener maçı geldi.. Deli olacaktım. Allah dan 4 tane döşeyip yolladılar.

Bu arada Mesut ÖZİL gerçek bir dünya yıldızıdır.!! Dünyanın şu an en iyi 5 oyuncusundan biri. Keşke Türkiye kazandırabilseydik.

Anti Futbol = Yunanistan !!

BAL ve Pislik = Yunanistan = Fenerbahçe !!

İlkyarıyı görünce ve 2. yarıda da 1-ne 1 olunca aklıma Arena daki fener maçı geldi.. Deli olacaktım. Allah dan 4 tane döşeyip yolladılar.

Bu arada Mesut ÖZİL gerçek bir dünya yıldızıdır.!! Dünyanın şu an en iyi 5 oyuncusundan biri. Keşke Türkiye kazandırabilseydik.

Valla iyi ki kazandırmamışız diyorum, sönüp gidebilirdi.

Almanya kayipsiz devam etsede yaniltmadi yine.Bu oyunla sampiyon olamazlar. En iyisi yine Ispanya. Yunanistan gibi bir takim cok rahat iki tane atabiliyor. Danimarka bunlara kafa tutabiliyor.

Yari finaller:

Portekiz-Ispanya

Almanya-Ingiltere olur bence.

Ispanya vs. Ingiltere finali sürpriz olmaz.

İngiltere denk getire getire oynuyor, İtalya'yı elemeleri bile meçhul (ki bence eleyemezler). Eleseler de Almanya'yı yenecek güçten çook uzaktalar. Kişisel fikrim bu.

Lakin Almanya-İtalya maçı olursa muazzam olur kanaatindeyim.

İngiltere denk getire getire oynuyor, İtalya'yı elemeleri bile meçhul (ki bence eleyemezler). Eleseler de Almanya'yı yenecek güçten çook uzaktalar. Kişisel fikrim bu.

Lakin Almanya-İtalya maçı olursa muazzam olur kanaatindeyim.

Italyanlar tarz olarak Almanlarla bas edemez bence, günümüz Ingilteresi hizli/akici futbol oynamaya calisiyor. performanslari yükselecektir bu saatten sonra. bence Italya'yi gecerler.

Almanya kayipsiz devam etsede yaniltmadi yine.Bu oyunla sampiyon olamazlar. En iyisi yine Ispanya. Yunanistan gibi bir takim cok rahat iki tane atabiliyor. Danimarka bunlara kafa tutabiliyor.

Yari finaller:

Portekiz-Ispanya

Almanya-Ingiltere olur bence.

Ispanya vs. Ingiltere finali sürpriz olmaz.

İspanya da İrlanda maçı hariç iyi oynamadı. Hele İngiltere'nin İtalya'yı elemesini zor olarak görüyorum. Çünkü İngiltere'nin futbolu da tatsız tuzsuz.

Üst Alt