Euro 2012 Ç.F | Çek Cumhuriyeti 0-1 Portekiz | Maç Sonucu | 21 Haziran - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Euro 2012 Ç.F | Çek Cumhuriyeti 0-1 Portekiz | Maç Sonucu | 21 Haziran

Cevap: Euro 2012 Ç.F | Çek Cumhuriyeti 0-0 Portekiz | İlk Yarı | TRT | 21 Haziran

Çek Cumhuriyeti kazansa bile balık bir golle kazanabilir organize bir gol olacağını sanmıyorum , kazansalar bile yarı finalde pek şansları yok yarı finalde ispanya-fransa eşleşmesinin galibi ile oynayacaklar ancak Portekizin ispanya veya fransa karşısında fazla zorlanacaklarını sanmıyorum portekiz 2-0 veya 2-1 alır gibi

Cevap: Euro 2012 Ç.F | Çek Cumhuriyeti 0-0 Portekiz | İlk Yarı | TRT | 21 Haziran

suskunlar olmasa bende izleyecektim ama suskunlar öper beyler. bu arada baros nasıl, yine aynı baros mu, geziniyor mu sahada?

Transfer Nöbeti belli süre kapandı kavgamıza bu başlıktan devam dedebiliriz.

Ronaldo ne aldi dondui amma, gel gor bizim necati orda rovosataya kalkardi.Super finaldeki buradaki Trabzon macinin son dakikasi geldi aklima bir an.Kalenin icinde Necati rovasatani disari vurmusdu

ula ronaldo'nun toplam 3 tane direği varmış turnuvada. mayısta çok yormus kendini

Cevap: Euro 2012 Ç.F | Çek Cumhuriyeti 0-0 Portekiz | Devre Arası | TRT | 21 Haziran

çekler beklediğimden cok daha iyiler ama son bölümlere doğru portekiz üstünlüğü ele aldı.

Cevap: Euro 2012 Ç.F | Çek Cumhuriyeti 0-0 Portekiz | Devre Arası | TRT | 21 Haziran

Baros yazıcak bi tane icime doguyor,

Czech eler umarım.

Üst Alt