Euro 2012 Ç.F | İspanya 2-0 Fransa | Maç Sonucu | 23 Haziran - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Euro 2012 Ç.F | İspanya 2-0 Fransa | Maç Sonucu | 23 Haziran

Cevap: Euro 2012 Ç.F | İspanya 1-0 Fransa | İlk Yarı | 23 Haziran

Hakem: "Ulan ben sizi paslaşmanızı mı bekliyicem" :D düüüüüüt 1. yarı bitti

yahu enteresan bir olay var

Barcelona ve Ispanyaya futbol oynadiklar icin tepki var

Ulan karsilarindaki takimlar oynamiyor tepki karsidaki takima olmalidir

Fransa gibi bir takim Nasri gibi yildini oynatmiyor nedi kapanacam diye, adam olunda kapanmayin

Cevap: Euro 2012 Ç.F | İspanya - Fransa | 23 Haziran | 21:45

-----------

Düşünün; işe giderken yolu uzatırmısınız.

Ama İspanya öyle yapıyor :D

Bu maçlardaki yorumcuları evlerinden aldırmak gerekiyor. Maç zevkinin içine ediyorlar. Kardeşim ilginç bir istatistik, konu, tarihi bilgi vereceksen ver. Adam maç başladı Nasri diyor, devre bitti hala Nasri diyor. 20 kere Nasri oynasın dedi, 30 kere topa bilemem kaçaıncı bölgede bassınlar dedi. Dırdır konuşuyor boş boş... Ulan senin söylediklerini kahvede maç izleyenler de söylüyor. Oraya çıktıysan benim görmediğim, bilmediğim bir şeyler anlat ya da çektir git.. Tamam İspanya pas yapıyor anladık; Sen ne yapıyorsun Lavuk !!!

Kusura bkamyın ama çok sinirliyim ya; adam sırf kuru boş gürültü, başka bir şey değil; Maç zevkinin içine ediyor.

ispanya karsinda her takima bu yorumu yaparsin,fransaya degil sen bu yorumu yaptirana bak....

Ispanya saat gibi calisan adeta bir makine,pas trafikleri muazzam kimse bu ispanyayi yenemez,turnuvanin basindan beri diyoruz,almanlar en yakin rakip ama gene yenecek kalibrede capta futbolculari yok,almanlarida ayni bu oyunla maymun edecekler,o zamanda almanya les olacak...

Del Bosque=MAL.

Mata,Adrian,Soldado,Torres in şu takımda olmaması cinayet sebebi.

Bu maçlardaki yorumcuları evlerinden aldırmak gerekiyor. Maç zevkinin içine ediyorlar. Kardeşim ilginç bir istatistik, konu, tarihi bilgi vereceksen ver. Adam maç başladı Nasri diyor, devre bitti hala Nasri diyor. 20 kere Nasri oynasın dedi, 30 kere topa bilemem kaçaıncı bölgede bassınlar dedi. Dırdır konuşuyor boş boş... Ulan senin söylediklerini kahvede maç izleyenler de söylüyor. Oraya çıktıysan benim görmediğim, bilmediğim bir şeyler anlat ya da çektir git.. Tamam İspanya pas yapıyor anladık; Sen ne yapıyorsun Lavuk !!!

Kusura bkamyın ama çok sinirliyim ya; adam sırf kuru boş gürültü, başka bir şey değil; Maç zevkinin içine ediyor.

hikmet_karaman_guardiola.jpg

ne diyon panpa ;)

silva cok formda,xavide oldukca formunu yakalamis,barcadakinden daha iyi oynuyor,fakat ben Torresle oynasalar daha iyi olur kanatindeyim,skora daha fazla gitmeleri icin bir torres sart,Torresi belkide bir sonraki mac icin dinlendirdi nasolsa fransayi geceriz mantigiyla,fabregas ve ineastada biraz form düsüklügü var bence 2-0 olur kenara alip,jesus navas ve santi carloza ve torres degisikleriyle hem takimi dinlendirmis olurlar hemde daha fazla farka giderler.

Yunanistan>Fransa

Fransa'dan daha iğrenç bir takım yok.Bu arada İspanya'da aynı b.k

ispanya karsinda her takima bu yorumu yaparsin,fransaya degil sen bu yorumu yaptirana bak....

Ispanya saat gibi calisan adeta bir makine,pas trafikleri muazzam kimse bu ispanyayi yenemez,turnuvanin basindan beri diyoruz,almanlar en yakin rakip ama gene yenecek kalibrede capta futbolculari yok,almanlarida ayni bu oyunla maymun edecekler,o zamanda almanya les olacak...

İspanya Fransa'dan çok daha iyi oynuyor da yine de beklediğim gibi değil. Almanya'yı maymun edebileceklerini sanmıyorum. Benim iki şampiyon adayım İspanya ve Almanya.

İspanya Fransa'dan çok daha iyi oynuyor da yine de beklediğim gibi değil. Almanya'yı maymun edebileceklerini sanmıyorum. Benim iki şampiyon adayım İspanya ve Almanya.

Edecekler son iki turnuvada nasil ettiler ise edecekler cünkü degisen hicbirsey yok,almanlar ayni oyunu oynuyor ispanyollarda ayni oyunu oynuyor,ispanyaya karsi topu ayaginda tutman lazim,bunuda becerecek bir oyuncu kalitesi lazim,almanya diger rakiplere oynadigi oyunu kattiyen ispanyaya oyniyamaz,zaten tek yenilgilerinide son iki sampiyonada ispanyollara aldilar,birde hirvatlarmi ne yenmisti,yani burda olay sen rakibine oyununu kabul ettirdinmi bitiyor,cünkü en üst seviyede top dönüyor,ispanyada her türlü ezici üstünlükle topa hakim olacak,o pas trafiginde tüm alman takiminin 60.dakikadan sonra dili disarda gezmeye basliyacaktir,kaldiki ben ispanyanin almanyaya en iyi oyununu oyniyacagini düsünüyorum onlarda neyin ne oldugunu biliyor...

Üst Alt