Euro 2012/C Grubu | Hırvatistan 0-1 İspanya | Maç Sonucu | 18 Haziran - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Euro 2012/C Grubu | Hırvatistan 0-1 İspanya | Maç Sonucu | 18 Haziran

Cevap: Euro 2012/C Grubu | Hırvatistan - İspanya | 21:45 | TRT | 18 Haziran

hırvatlar bize eurovisyonda 12 puan vermiş bir ülke. hırvatlar cıksın:D

Cevap: Euro 2012/C Grubu | Hırvatistan - İspanya | 21:45 | TRT | 18 Haziran

Herşeyden önce Barış, futbol ülkesi. Ve her kupada hemen hemen bulunmuş bir ülke. Önemli oyuncular-başarılar yazar kısa tarihlerinde.

hırvatların gol atması lazım öncelikle. 1-1 bieterse mac italya 3 gol atması lazım irlandaya. hesapladıgım kadarıyla.

Cevap: Euro 2012/C Grubu | Hırvatistan 0-0 İspanya | İlk Yarı | TRT | 18 Haziran

Fabregas'ı oynatmıyor ya beni deli ediyor bu adam..

434381_Spain.jpg

bu 11 ile çıkması lazım.. Busquest kim lan

Cevap: Euro 2012/C Grubu | Hırvatistan 0-0 İspanya | İlk Yarı | TRT | 18 Haziran

net penalti verilmedi, hirvatlara

Cevap: Euro 2012/C Grubu | Hırvatistan 0-0 İspanya | İkinci Yarı | TRT | 18 Haziran

Bilic ve ögrencileri gruptan cıkmayı hak ediyor İnsallah cıkarlar

Cevap: Euro 2012/C Grubu | Hırvatistan 0-0 İspanya | İkinci Yarı | TRT | 18 Haziran

40 yılda bir ispanyaya oynadık şimdide yenemiyolar

berabere biterse kimler çıkıyor.üçüde 5 puan olucak ama anlamadım ben şimdi.

berabere biterse kimler çıkıyor.üçüde 5 puan olucak ama anlamadım ben şimdi.

abi 3lü averaja kalacak. 3 ünün aradıgı maclara bakılacak. bu sonuclarla ispanyayla italya cıkar.

Ya Abi aynen o günde İtalyaya oynadım Bu sefer onlar Hırvatlarla berabere kaldı bu Hırvatlar beni bitirecek

kısmet sergen artık bidahakine. daha mac bitmedi tabi.

bu arada manduzkic o boyuna ragmen gayet hızlı bir oyuncu. gercekten baya iyi oyuncuymuş.

abi ben anlamadım nasıl hırvatistan eleniyor yahu .s üçüde 5 puan.herşey aynı ama hirvatlarin 2 averajı var ıtalyanların 1.ama ıtalya nasıl üstte oluyor

abi ben anlamadım nasıl hırvatistan eleniyor yahu .s üçüde 5 puan.herşey aynı ama hirvatlarin 2 averajı var ıtalyanların 1.ama ıtalya nasıl üstte oluyor

ispanya 1-1 italya

italya 1-1 hırvatistan

ispanya 0-0 hırvatistan

şu 3 maca bakılacak. italya 2 atmış 2 yemiş. ispanyayla hırvatlar 1 atmış 1 yemiş. italya 2 gol attıgı icin direk cıkıyor. ispanyayla hırvatların attıkları aynı oldugu icin genel averaja bakılıyor. ispanyanın averajı daha iyi oldugu icin ispanya cıkıyor hırvatlar eleniyor.

bu averj üc takim arasinda oynanan macl'ara bakiliyor. (Irlanda maci sayilmiyor öylece..)

garip bi olay :D

Üst Alt