Euro 2012/C Grubu | İspanya 1-1 İtalya | Maç Sonucu | TRT | 10 Haziran - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Euro 2012/C Grubu | İspanya 1-1 İtalya | Maç Sonucu | TRT | 10 Haziran

Cevap: Euro 2012/C Grubu | İspanya 1-1 İtalya | M.S | TRT | 10 Haziran

Torres'te her şey var ama bitiricilik yok. Bu adama birileri şut çalışması yapması gerektiğini söylesin.

Torres'de mi bitiricilik yok ? Ben o adam gibi sağlam bitirici görmedim ronaldo gibi forvetler sonrası.

Yaşadığı sakatlıktan sonra bozuldu adam.

Torres'de mi bitiricilik yok ? Ben o adam gibi sağlam bitirici görmedim ronaldo gibi forvetler sonrası.

Yaşadığı sakatlıktan sonra bozuldu adam.

Torres önceden de sağlam bitirici biri değildi, yeme bizi şimdi. Ama salak saçma goller de kaçırmıyordu. Şimdi bir sebepten ötürü sürekli gol kaçırıyor.

Şu Barcelona´nın uyuz sisteminini bu turnuvada da görüyoruz yine.Torres girdi,İspanya etkili oldu.4-6-0,Fabregas ileride,bu nedir ya?

torres 11 başlasaydı dağıtırdı ispanya.20 dk oynadı 3 pozisyon kaçırdı.

Torres bu turnuvada İspanya'yı yakacak. Demedi demeyin. Kenardaki antrenörleri pek yabancı gelmiyor, gol atan futbolcusunu çıkarıyor!

adrian bu ispanyada her türlü oynardı ayrıca bu kadar orta saha varken busgets ısrarı neden del bosque çok korkak. italya beklediğimden iyi çıktı pirlo çok iyidi

Di Natale´nin o temiz,net vuruşunu görünce yıllardır çektiğimiz forvet sıkıntısını anladım.Bu kadar abi.Bizim golcülerin eli ayağına dolanıyor,kalecinin üstüne yapıştırıyorlar topları.

italya süpriz yapıcak demiştim beklediğim gibi oldu :)

[video=youtube;O77ZfHT-cQ4]https://www.youtube.com/watch?v=O77ZfHT-cQ4[/video]

Üst Alt