Euro 2012/C Grubu | İtalya 1-1 Hırvatistan | Maç Sonucu | TRT | 14 Haziran - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Euro 2012/C Grubu | İtalya 1-1 Hırvatistan | Maç Sonucu | TRT | 14 Haziran

Cevap: Euro 2012/C Grubu | İtalya 0-0 Hırvatistan | İlk Yarı | TRT | 14 Haziran

Italya 3-5-2 oyniyorlar :)

Hirvatlar, iyi basladi

Di Nateleeeeeeee girmesi lazim.

tüpcünün kör diye yolladığı adam hırvatıstanın değişmez adamı nekadar ilginç deılmı ?

Cevap: Euro 2012/C Grubu | İtalya 1-0 Hırvatistan | İlk Yarı | TRT | 14 Haziran

bu milan pirloyu neden bıraktı cok merak ediyorum. harbi mal bunlar.

“@OptaJose: 1 - Pirlo is the 1st player to score from a direct free kick at the European Championships since Heinz vs Germany at Euro 2004."

2004'te Almanya'ya frikikten gol atan Marek Heinz'dan sonra ilk kez Avrupa Şampiyonası'nda direk frikikten gol atılmış. Heinz'ın da katkısı vardı şampiyonluğumuzda Diyarbakır maçında falan atmıştı o sezon önemli birkaç gol.

Italya rusya ile birlikte en güzel top oynayan takim bu turnuvada. Rusya ile birlikte göze hos gelen, sic sIkIlmadan izledigim takim. 3-4-1-2 sistemi cok hos kullaniyorlar.

Beklemiyordum italyadan böyle güzel futbol.

Italya Ispanya gibi bir makineyi durdurdu,gerce hep durduruyormus :D fakat ispanya gibi bir pas makinesini durdurmak kolay degil demistim,nitekim bu macta Italya her turnuvada ben söz sahibi olurum bensiz kimse kupayi aklina koymasin dedi,bu italyayi elemek hic kolay olmayacak,topa cok saglam giriyorlar,ve en az Almanya kadar konstrasyonlari var,bana göre finale kadar giderler,sampiyon olurlarsa hic sasirmiyacagim....

Tek sorun futbolcumu gürescimi bu genc yasta fazla gelismis balotelli,top oynuyormu ne yapiyor ben anlamiyorum,halbuki cok iyi oyuncular kenarda oturuyor bunun yüzünden...

Üst Alt