Euro 2012/C Grubu | İtalya 2-0 İrlanda | Maç Sonucu | 18 Haziran - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Euro 2012/C Grubu | İtalya 2-0 İrlanda | Maç Sonucu | 18 Haziran

Cevap: Euro 2012/C Grubu | İtalya - İrlanda | 21:45 | TRT Spor | 18 Haziran

Çok şükür ya.Ancak karar doğru çok net bir gol.

Cevap: Euro 2012/C Grubu | İtalya 1-0 İrlanda | İlk Yarı | TRT Spor | 18 Haziran

Cüneyt Çakır'ın batsın Ersin Düzen.

Cevap: Euro 2012/C Grubu | İtalya 1-0 İrlanda | İlk Yarı | TRT Spor | 18 Haziran

İtalya'nın atmış olduğu her golde Pirlo'nun mührü var.

Cevap: Euro 2012/C Grubu | İtalya 1-0 İrlanda | İkinci Yarı | TRT Spor | 18 Haziran

Gol balotelliii....

ahahaha bonucci balotelli'nin ağzını kapatıyor. küfür ediyordu herhalde :asd:

Cevap: Euro 2012/C Grubu | İtalya 2-0 İrlanda | Maç Sonucu | 18 Haziran

ilginç biri bu balotelli :asd:

[video=youtube;RZkS9BQk9Kk]https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=RZkS9BQk9Kk[/video]

Nasıl kötü maç yönetti?Elle oynanan topa penaltıyı vermemesi tek hatasıydı.Onun dışında bir-kaç avantaj topunu kesti.Bu kadar sert,faul sayısının yüksek olduğu bir maç için gayet iyiydi.

İrlanda'nın başına böyle teknik direktörler yakışmıyor,biraz kavgacı olacak. Oyuncular sahada şaşkın ördek gibi dolaşıyor sonra.

Doyle'a karşı büyük bir sempatim var Reading'den bu yana; Kitson ile o zamanlar güzel bir ikili oluşturuyorlardı o zamanlar,bir de İrlanda takımında oynayan bastıbacak Long vardı; sempatim hala devam ediyor ama Galatasaray'a tabi ki istemiyorum :D

Üst Alt