Euro 2012/D Grubu | İngiltere 1-0 Ukrayna | Maç Sonucu | TRT | 19 Haziran - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Euro 2012/D Grubu | İngiltere 1-0 Ukrayna | Maç Sonucu | TRT | 19 Haziran

Cevap: Euro 2012/D Grubu | İngiltere 1-0 Ukrayna | İkinci Yarı | TRT | 19 Haziran

Şu İngiltere'yi hiç sevemedim. Hani kulüpler düzeyinde fb ne ise İngiltere de odur benim için.

Kendini bir büyük görmeler,favori zannetmeler, her turnuvada büyük takım hüvviyetinde söz edilip erken vedalar ya da hayal kırıklıkları. Bir 68 D.K.'lar vardır onun da nasıl alındığı malum.

???

Cevap: Euro 2012/D Grubu | İngiltere 1-0 Ukrayna | İkinci Yarı | TRT | 19 Haziran

yazık olacak ukraynaya, seviyodum adamları

yarmelenko iyi topcu ka yasnda acaba

Şu İngiltere'yi hiç sevemedim. Hani kulüpler düzeyinde fb ne ise İngiltere de odur benim için.

Kendini bir büyük görmeler,favori zannetmeler, her turnuvada büyük takım hüvviyetinde söz edilip erken vedalar ya da hayal kırıklıkları. Bir 68 D.K.'lar vardır onun da nasıl alındığı malum.

66 D.K ;)

ama İngiltere bana göre 2004, 2006 ve 2010 turnuvalarının en iyi Kadrolarına sahipti ama Takım Futbolu oynamıyorlardı....bu kez belki son turnuvaların en kötü kadrosu belki ama adamlar bu sefer Takım Futbolu oynuyor aradaki fark bu......

Gerrard Backham ve Lampardsız tam bir Lider futbolcu olduğunu gösteriyo....Terry Ferdinandsız Defansın lideri olduğunu gösteriyo işte bunlar çok eksikti 04, 06 ve 2010 turnuvalarında ve busefer birde Hart gibi sağlam bir kalecileri var :)

Cevap: Euro 2012/D Grubu | İngiltere 1-0 Ukrayna | Maç Sonucu | TRT | 19 Haziran

cole,johnson bekleri bu takımı haketmiyor

Üst Alt