Euro 2012/D Grubu | Ukrayna 2-1 İsveç | Maç Sonucu | TRT | 11 Haziran - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Euro 2012/D Grubu | Ukrayna 2-1 İsveç | Maç Sonucu | TRT | 11 Haziran

Cevap: Euro 2012/D Grubu | Ukrayna 2-1 İsveç | MS | TRT | 11 Haziran

cüneyt 3 dakıka gösterdi 5 dakıka oynattı isveç atsaydı son sanıye görürdüm ben seni

uzatmanin 3 dakikasi nerdeyse oynanmadi

oyuncu degistirdiler

Elmanderle mucadele 17 numara kendini korner cizgisinde yere birakti

1,5 dakika uzatdi bana gore dogru yapmasaydi soverdim.

Cevap: Euro 2012/D Grubu | Ukrayna 2-1 İsveç | Maç Sonucu | TRT | 11 Haziran

Elmander böyle işte beyler

son vuruşu iyi olsa bizde işi ne.

zaten Elmanderi herkes golcü biliyor ama alakası yok.adam orta saha ile forvet arasında köprü.pek golcü değil.

geldiğindede demiştim bu sene elmander 10+ atarsa başarılı olur diye.

en son Sampiyonluk macindan sonra ben Cuneyt Cakirin sahsen kotu niyetli oldugunu sanmiyorum.o macida cok iyi yonetmisdi.

Disaridadad nerdeyse hatasiz mac yonetiyor adam.oyun aninda terdutte dusuyorsun bazi kararlarina amma sonra yakin cekim ve yavaslatilmis goruntude hakli oldugunu gorebiliyorsun.

gruplardaki ilk maçlar bitti..Eveeett en zevkli geçen maç sizce hangisiydi beyler

Cevap: Euro 2012/D Grubu | Ukrayna 2-1 İsveç | MS | TRT | 11 Haziran

cüneyt 3 dakıka gösterdi 5 dakıka oynattı isveç atsaydı son sanıye görürdüm ben seni

5 dakika oynattigini bildigine gore maca bakmissindir. Oyuncunun kenarda en az 1 dakika yatmasindan ve oyuncu degisikliginden sonra 2 dakika ekstra uzatmasi normaldi. Tam tersi uzatmasaydi kotu olurdu. Adam simdiye kadar turnuvada en iyi yonetimi gosterdi belki, ama hala mazeret ariyorsunuz...

gruplardaki ilk maçlar bitti..Eveeett en zevkli geçen maç sizce hangisiydi beyler

1.Cek-Rusya

2.Ispanya-Italya

3.Ukrayna-Isvec,Hollanda-Danimarka,Irlanda-Hirvatistan

4.Portekiz-Almanya

5.Polonya-Yunanistan,Fransa-Ingiltere

benim siralamam boyle, zevk almamama gore yaptim.Son iki macta macin belirli bolumlerinde resmen uykuya kaldim.Yunan macinda uykuya daldigim yerlerde biaz kizismis oyun.amma bu aksamki fransa-ingildtere macinda bior nane olmamis.

Polonya-Yunanistan

Rusya-Çek C.

İsveç-Ukrayna

Bu maçlar iyiydi bence, büyükler hayal kırıklığıydı, Almanya-Portekiz maçları falan, hele bugün İngiltere maçında uyumuşum inş. gruptan falan çıkamazlar.

Büyükler arasında yine her zamanki gibi pozitif futbol oynayan o pozitiflik yüzünden kaybeden Hollanda oldu lan :( Keşke kazansalar artık şu kupayı

Polonya-Yunanistan

Rusya-Çek C.

İsveç-Ukrayna

Bu maçlar iyiydi bence, büyükler hayal kırıklığıydı, Almanya-Portekiz maçları falan, hele bugün İngiltere maçında uyumuşum inş. gruptan falan çıkamazlar.

Büyükler arasında yine her zamanki gibi pozitif futbol oynayan o pozitiflik yüzünden kaybeden Hollanda oldu lan :( Keşke kazansalar artık şu kupayı

PORTEKİZİDE katalım. onlarda iyi oynamışlardı.

PORTEKİZİDE katalım. onlarda iyi oynamışlardı.

Portekiz iyiydide onların o forvetsizliği büyük sıkıntı, Almanya'da kötü oynayınca o maçta pek zevkli olmadı, bide benim beklentim çok yüksekti o maçtan ondan da olabilir. Ben Polonya-Yunanistan maçı çok dandik olur diyodum bence gayet iyi maç oldu.

Is yerinde 19 numara muthis oynadi,cok iyi yetenek diyenler vardi :D

Üst Alt