Euro 2012 Elemeleri 10.Maç | Almanya 3-1 Belçika | 11 Ekim | Maç Sonucu - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Euro 2012 Elemeleri 10.Maç | Almanya 3-1 Belçika | 11 Ekim | Maç Sonucu

Cevap: Euro 2012 Elemeleri 10.Maç | Almanya 3-1 Belçika | 11 Ekim | Maç Sonucu

mesut özili yuhalayanlara yazıklar olsun...Adam bize karşı oynamadı belçikayada bizim için oynadı

Mesut: "Umarim Turkiye kazanip Play Off'a kalmistir. İki sevinci birden yasarim.."

kenanpilatus kenan

irlanda, henry'nin elle attığı gol için maçın tekrarını istemişti. şimdi ermenistan'a aynı şekilde attıkları golle play-off'a katılacaklar.

mesut adamsin! sadece belcikaya gol attigin icin degil.

Mesut: "Umarim Turkiye kazanip Play Off'a kalmistir. İki sevinci birden yasarim.."

Servet Mesutla gurur duyuyorum derken çok tepki almıstı bu forumdanda ..

Şimdi mi Türk oldu Mesut.. Böyle seylere hiç gerek yok..O zamanda yazmıstım Mesut'u yermek yerine övmeyi deneyin diye..

Haksız değilmişim..Artık yuhalamak yerine Mesut'un bizden biri oldugunu kabul eder ve böyle seyler yapmayız insallah...

Çok değil aslında düzelteyim.

Ama Kewell biraz daha geriden, topu durdurup vuruş yapıyor, Mesut gelişine sert vuruyor.

Ufacık bir detaya takıldım mazur görün. :D Ama ne yapayım o golün yeri ayrı bende. :D Kıyaslayamıyorum :D

İki gol de birbirine benziyordu ama Kewell'ın golu hem gol olarak hemde zamanlama olarak çok güzel bir zamana denk geldi .. O gol bendede başkadır.. :)

bana göre mesut halen vatan haini. benim görüsüm degismez ne yaparsa yapsin. ona kaldigimiz icin üzülüyorum ya. keske elenseydik. mesutsuzda cikardik biz

Üst Alt