Euro 2012 Elemeleri 2.Maç | Türkiye 3-2 Belçika | 7 Eylül | Maç Sonucu - Sayfa 35 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Euro 2012 Elemeleri 2.Maç | Türkiye 3-2 Belçika | 7 Eylül | Maç Sonucu

Cevap: Euro 2012 Elemeleri 2.Maç | Türkiye 3-2 Belçika | 7 Eylül | Maç Sonucu

Ardadan beklentilerim cook yüksek, o yüzden kötüde demiyim, ama benim beklentilerimden dolayi pek tatmin etmedi. Ama tabiki her maci muhtesem oynayacak degil.

Buna ragmen takimin en iyilerindi. Bence 50-60% ile oynadi ve buna ragmen tarafli tarafsiz herkes begendi. Bu adam gercekten dogustan yetenek.

Çok fazla sakat vardı Hamit göbekte oynuyordu onu hatırlıyorumda

Gökhan - Sabri ikilisi sağ kanattaydı galiba . Hatta Sabri çizgiden inip gol atmıştı . Gece gece beyin fırtınası yaşadım .

Neyse güzel bir başlangıç yaptık elemelere . Fatih hocayla büyük maçlara iyi motive oluyorduk ama küçük maçlarda takılıyorduk hep , kazakistan gibi bir ekibe karşı bile ciddi bir oyun sergiledik . En azından o alışkanlığımızdan vazgeçtik

Oyuncu seçimlerinde biraz daha adaletli davrandıktan sonra Hiddink ile önümüz cok acık

Gökhan EURO 2008 de oynamamisti galiba, sakatliktan dolayi. (Gönülü kast ediyorsan).

Bir daha saraçoğluna giden 2 olsun. Ulan nedir o söğütlüçeşmenin hali neydi

Savaşa gidiyoruz sandım lan!

Milli takım daha halen Fatih Terim'in yaptığı hataların bedelini ödüyor bence.. Öyle bir kadro bıraktıki hiç unutmam eğer Emre sakatlanmasa idi elemelerde Arda'yı bile oynatmayacaktı..

FAtih terimin hataları da oldu ama çok ta katkısı oldu bana göre

Ardadan beklentilerim cook yüksek, o yüzden kötüde demiyim, ama benim beklentilerimden dolayi pek tatmin etmedi. Ama tabiki her maci muhtesem oynayacak degil.

Buna ragmen takimin en iyilerindi. Bence 50-60% ile oynadi ve buna ragmen tarafli tarafsiz herkes begendi. Bu adam gercekten dogustan yetenek.

merak ediyorum ne bekliyosun? ilk yarı 30 dk tek pozisyon yaratan adamdı.5-6 kere ikili mücadeleye girdi hepsinde topu çıkardı.kazma tuncaya süper pas attı ama dingil vuramadı.3 adamı peşine taktı sıfıra indi top çıkardı ceza sahasındaki tek adamımız sabri.arda daha napsın? 30. dk da direk bileğine darbe aldı.maç boyu sekerek koştu görmediniz mi? yine de ilerde top tuttu oyunu açtı bi de son golü attı...7-8 tane yeteneksizin önüne ardayı koyup harikalar bekleyemezsiniz...c.ronaldolu portekiz naptı dünya kupasında? tek oyuncuyla iş mi olur...yapmayın alllah aşkına...

merak ediyorum ne bekliyosun? ilk yarı 30 dk tek pozisyon yaratan adamdı.5-6 kere ikili mücadeleye girdi hepsinde topu çıkardı.kazma tuncaya süper pas attı ama dingil vuramadı.3 adamı peşine taktı sıfıra indi top çıkardı ceza sahasındaki tek adamımız sabri.arda daha napsın? 30. dk da direk bileğine darbe aldı.maç boyu sekerek koştu görmediniz mi? yine de ilerde top tuttu oyunu açtı bi de son golü attı...7-8 tane yeteneksizin önüne ardayı koyup harikalar bekleyemezsiniz...c.ronaldolu portekiz naptı dünya kupasında? tek oyuncuyla iş mi olur...yapmayın alllah aşkına...

aynen

Renktaşlar ister kızın ister darılın ama bu akşam Emre her topu ayağına aldığında, bizim de böyle bir adama ihtiyacımız var işte dedim. Orta sahayı gerçekten çok iyi yönetti, her top onda toplandı, oradan dağıldı. Söylenecek çok şey var da ben kısa kesiyorum, şimdi Galatasaraylılığımızı sorgulayan falan olur neme lazım :)

Renktaşlar ister kızın ister darılın ama bu akşam Emre her topu ayağına aldığında, bizim de böyle bir adama ihtiyacımız var işte dedim. Orta sahayı gerçekten çok iyi yönetti, her top onda toplandı, oradan dağıldı. Söylenecek çok şey var da ben kısa kesiyorum, şimdi Galatasaraylılığımızı sorgulayan falan olur neme lazım :)

Neden kızalım? Emre sahanın en iyilerindendi haklısın. Keşke bizde oynasa derim bende.

adam dedi ya küçüklüğünden beri fenerliymiş, sanki gelmek istedi de biz mi kabul etmedik... her gördüğümde içim yanıyo bizim yetiştirdiğimiz adam da anca böle oynar zaten diyorum ama bi taraftan da galatasarayımızdan bahsederken "eskiden oynadığım bi takım" demesi aklıma geliyo... yok arkadaş kimse galatasaraydan büyük deildir...

Milli takımı taşıyan üç isim var. Arda, Sabri, Emre. Üçüde Gs'ın yetiştirdiği futbolcular. Aurelio, fb'li Selçuk, Hamit kollektif oyun oynayamıyorlar. Emre Çolak takıma girmeli. Göhan Gönül sağbek, Sabri orta sağ olmalı. Gökhan Gönül ve Sabri gibi iki tehlikeli ve pres yapan oyuncular varken Hamit olmaz. Barış Auelio'dan 10 kat daha fazla koşar, Ayhan 5 kat daha fazla koşar ve pres yapar. Şuna bakın fb'nin kazmaları Kazım ve Selçuk milli takımda formda olan Ayhan yok!

Emre tamam, Arda da tamam ama Sabri ne alaka anlamadım. :) Takımda 3 tane 1. sınıf topçu var Emre, Arda ve Hamit...

Selçuk Şahin gibi oyuncular 100 yılda bir gelir. :asd:

Emre tamam, Arda da tamam ama Sabri ne alaka anlamadım. :) Takımda 3 tane 1. sınıf topçu var Emre, Arda ve Hamit...

aynen yahu sabri ne alaka sonuçta sağ bek bek yani ingilizce back'ten geliyor geri arkayı toparıyor maicon olsa ne olacak sağ bek bir takım için önemlidir ama takımıda taşımaz ali olmazsa veli oynar arkadaş sarıkırmızı bakmış olaylara bence

Sabri'nin yaptığı presi hiç kimse yapamaz. Onun için Sabri orta sağda, Gökhan sağbekte oynamalı. Dönüşümlü olarak sağdan hücum yaparlar. Sabri ve Gökhan'ı beraber oynatmamak milli takıma ihanet olur. Sabri ve Gökhan daha kollektif oynuyorlar. Hamit ise çok 'individual' bir futbolcu, kişi olarak öne çıkıyor çok. Ona tanınan serbestliğe göre 59 maçta 5 gol çok az.

Sabri'nin yaptığı presi hiç kimse yapamaz. Onun için Sabri orta sağda, Gökhan sağbekte oynamalı. Dönüşümlü olarak sağdan hücum yaparlar. Sabri ve Gökhan'ı beraber oynatmamak milli takıma ihanet olur. Sabri ve Gökhan daha kollektif oynuyorlar. Hamit ise çok 'individual' bir futbolcu, kişi olarak öne çıkıyor çok. Ona tanınan serbestliğe göre 59 maçta 5 gol çok az.

ortasaha oynamak için gereken pozisyon bilgisi sabridea yok bu arada uefa golü arda'ya mı yazdı rakibe mi?

Yanlız yoruma gel, objektif gibi görünüp tamamen subjektiflik bu olsa gerek.
Emre tamam, Arda da tamam ama Sabri ne alaka anlamadım

Yani bu ''da'' ne? Arda kötü ama iyi demezsem kızarlar yorumumu yoksa? :) Gerek yok bunlara. Biz burda Emre'ye de 10 numara diyoruz, Gökhan Gönül'e de. Sabri'ye b.k atmaya hiç gerek yok.

Yanlız yoruma gel, objektif gibi görünüp tamamen subjektiflik bu olsa gerek.

Yani bu ''da'' ne? Arda kötü ama iyi demezsem kızarlar yorumumu yoksa? :) Gerek yok bunlara. Biz burda Emre'ye de 10 numara diyoruz, Gökhan Gönül'e de. Sabri'ye b.k atmaya hiç gerek yok.

Ne diyeceğimi bilemedim şimdi. Yazdığımın tamamını okusanız?

Neyse nasıl anladıysanız onu doğru kabul edin.

Şu takımda top ayağına geldiğinde acaba birşeyler olur mu diyebileceğim 3 adam var. Arda ,Emre ve Hamit.

Ne diyeceğimi bilemedim şimdi. Yazdığımın tamamını okusanız?

Neyse nasıl anladıysanız onu doğru kabul edin.

Yanlış anlama senle genelde ters düşeriz ama, sitede ki sayılı kalitedeki Fenerbahçe'li taraftarlardansın. Sadece Sabri'ye bugun için yapılan yorumlara çok kızıyorum.

ne sabrisi.stadda çıldırdım yeminle.gökhan gönül daha iyiydi girdiği sürede.

takımda 4 tane üst düzey topçu var.arda,hamit,emre,gökhan.diğerleri fasa fiso.defans evlere şenlik.orta saha berbat.bugün milli takım çok kötü oynadı

Üst Alt