Euro 2012 Elemeleri 3.Maç | Almanya 3-0 Türkiye | 8 Ekim | Maç Sonucu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Euro 2012 Elemeleri 3.Maç | Almanya 3-0 Türkiye | 8 Ekim | Maç Sonucu

200px-UEFA_Euro_2012_logo.png

almanya.jpg
f2m5a162ebpg8.png
turkiye.jpg

ntv.png

Euro 2012 Elemeleri 3. Maç

Olympiastadion-Berlin

Almanya - Türkiye

8 Ekim

21.45

NTV

Cevap: Euro 2012 Elemeleri 3.Maç | Almanya - Türkiye | 8 Ekim | 21.45

Bugün haberlerde izlediğim kadarıyla Almanlar Türk seyircilerin çok olmaması için önlem almışlar bile . Ne olursa olsun gurbetçilerimiz yalnız bırakmayacaktır millilerimizi .

Hadi bismillah . Euro 2008 ' in intikamı olur umarım . İşimiz çok zor ama imkansız değil

Belki bir ihtimal berabere bitirirsek çok ama çok iyi olur.

Bizde bu defans varken kazanma oranımız azalıyor

Maç Berlin'deydi yanılmıyorsam. Seyirci desteği eşit olur, hatta biz biraz daha ağır basabiliriz. Almanya'nın kazanacağını düşünüyorum. Puan alırsak çok iyi olur. Önceliğimiz 1 puan olmalı.

Almanya şansımızın tuttuğu bi ekip ama gerçekçi olmak gerekirse biz kendi evimizde belçikaya karşı bile mahkum oynayıp 10 kişi kalan takıma karşı zar zor galibiyeti alıyosak, almanya maçında beraberliği kurtarmak bile başarı sayılabilir, tabi o zaman kadar hiddink napıyorum ben diyip silkinip adam gibi bi kadro kurarsa kazanabileceğimiz bi maç... kadroda volkan şen, mehmet topal gibi formda isimleri görmek güven verir en azından, bugün tuncayı kadroda gördüğüm anda oyunun genel seyri açısından endişeye girmiştim zaten, umarım oğuz çetin kadro üzerinden ellerini çeker...

Önemli olan yediğimiz gol kadarını atabilmek. Belçika karşısında birkez daha gördükki oyunu birkaç dakika olsun hakimiyetimiz ve skor bilinciyle devam ettirmemiz imkansız, Gördükki biraz disiplinli tüm takımlar her istediği varyasyonda soluğu 3. bölgemizde alabiliyor. Buna ne derseniz diyin, ciddiyetsizlik diyin, ekolsüzlük diyin, mantelite ve yetiştirilme farkı diyin, kapasite ve yetenek diyin ne derseniz diyin.. Birkaç zamanda düzeltilebilecek bir olgu değil mantelite oluşturmak.. Kısa vadedeki tek çözüm yediğimiz kadarını atabilmek .. Eğer günümüzde olabilirsek biraz mizahi olacak ama maçın 9-8 falan bitmesi gerek, attıgımız kadar yiyeceğimizi var sayarsak.. Çünkü biliyoruzki golü attıktan hemen sonraki ilk atakta yada bir sonrakinde golü yiyeceğiz..

Ciddi olarak sonuç tahimini yapacak olursak .. Gerçekten yapamıyorum o gün ve o anki şartlara bağlı .. Pasaparola..

aklıma 2008deki yarı final maçının öncesi geldi, ahmet çakar mıydı neydi maçtan önce "Almanlar hırvatlara benzemez bi başladılar mı 3-4-5 atarlar, hiç acımazlar" demişti:D kendine güvensizlikle son noktaydı daha fazlası olamaz heralde...

maca cok iyi hazırlanıp puanla dönmeyi başarmalıyız. düzgün bir forvet olmalı o macta mutlaka. aurelio emre hamit orta 3lü de iyi olur. önlerinde arda + o dönemde formda olan 2 oyuncuyla baslamalıyız. defans icin bir yorumda bulunmak istemiyorum umarım sans yanımızda olur :eek:

2-2 olsun bizim olsun.Gol atamazsak puan alamayız.

------------------Volkan--------------------

Gökhan-----Ömer----------Servet------İsmail

------------------M.Topal-------------------

---------Hamit----------------Emre---------

Volkan-------------Mevlüt--------------Arda

Buna yakın bir kadroyla çıkarsak, kazanmamız işten bile değil.

------------------Volkan--------------------

Gökhan-----Ömer----------Servet------İsmail

------------------M.Topal-------------------

---------Hamit----------------Emre---------

Volkan-------------Mevlüt--------------Arda

Buna yakın bir kadroyla çıkarsak, kazanmamız işten bile değil.

yapma etme volkanı keita yaptın birden

Almanya'yi cok buyutmeyelim gozumuzde.. gecen hafta Belcika maclarini seyrettim guc-bela kazandilar.. Belcika bayagi zorladi Almanya defansini gol atamamalari lukaku ve dembele'nin tecribesizligindendi.. ben bu mactan cok umutluyum ama kesinlikle ofansif bir kadro ile cikip oyunu kalemizden uzakta oynamaliyiz.. ve o macta en cok merak ettigim sorunun cevabini da alacagim bi aksilik olmaz ise.. Mesut'mu yoksa Arda'mi?

Beraberlik alırsak çok güzel olur fakat yine de kazanacağımızı sanmıyorum. Belçika maçını da kazanacağımızı sanmıyodum. Hoş 10 kişi olmasalar zor kazanırdık yaa neyse..

Üst Alt