Euro 2012 Elemeleri 6.Maç | Belçika 1-1 Türkiye | 3 Haziran | Maç Sonucu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Euro 2012 Elemeleri 6.Maç | Belçika 1-1 Türkiye | 3 Haziran | Maç Sonucu

Cevap: Euro 2012 Elemeleri 6.Maç | Belçika - Türkiye | 3 Haziran | 21.45 | NTV

norveclikopek.jpg

Alttaki mesaj? Veya mesajların geneli?

Cevabı aldın heralde :)

beiktalogo.jpg

ortadaki ambleme iyi bak ;)

Ne bileyim. Bizim takım Avusturya diyen çok insan vardı da, o yüzden sordum. :)

Ligden bir takım yabancı takımla maç yaptıgında bile rakip takım taraftarından daha çok gole seviniyorsunuz ben fenerin şl çeyrek final oynadıgı zaman beşiktaş oynuyor gibi seviniyordum antuyu tanıdıktan sonra tepki vermiyorum artık :)

Ligden bir takım yabancı takımla maç yaptıgında bile rakip takım taraftarından daha çok gole seviniyorsunuz ben fenerin şl çeyrek final oynadıgı zaman beşiktaş oynuyor gibi seviniyordum antuyu tanıdıktan sonra tepki vermiyorum artık :)

Evet bazen abartılan fanatizm karşı tarafta antipati oluşturuyor. Etkiye tepki gibi herkes fanatizme yöneliyor sonra.

Ama bazen ortak değerler bu fanatizmi unutturabiliyor. Mesela geçen sene Galatasaray A.Madrid'le oynarken, biz de Lille'le oynuyorduk. Bir maçta anons krizi yaşanmıştı, diğerinde de sarı kırmızı yeşil bayrak açmıştı Madrid'liler. Bu olaylar üzerine bazı Galatasaray'lılar bizi, bazı Fenerbahçe'liler de onları desteklemişti. En azından herkesin milli takımı destekleyebilmesi gerekir.

Almanya'yı geçmemiz ve grup lideri olarak Euro 2012'ye gitmemiz kolay gözükmüyor ama kağıt üzerinde matematiksel olarak şansımız devam ettiği müddetçe bu umudumuzu göz ardı edemeyiz. Kesinlikle kaybetmememiz gereken bir müsabaka olacak. Belçika'dan 1 maç eksiğimiz var. Bu müsabakadan alacağımız sonuç gruptaki ikincilik şansımız için de önemli etken olacak. Kesinlikle kaybetmemeliyiz. Belçika ile yaptığımız hazırlık müsabakalarını bir kenera koyarsak resmi müsabakalarda hemen hemen başa baş gidiyoruz. Hatta az da olsa önündeyiz. Fakat Belçika ile deplasmanlardaki mücadelelerimizde sıkıntı yaşıyoruz. Kazanırsak mükemmel olur. Ama aksi bir durumda en azından berabere kalabiliriz. Ben 1-1 ya da 2-2 gibi bir sonuç bekliyorum müsabakadan. Bence berabere biter.

Almanya'yı geçmemiz ve grup lideri olarak Euro 2012'ye gitmemiz kolay gözükmüyor ama kağıt üzerinde matematiksel olarak şansımız devam ettiği müddetçe bu umudumuzu göz ardı edemeyiz. Kesinlikle kaybetmememiz gereken bir müsabaka olacak. Belçika'dan 1 maç eksiğimiz var. Bu müsabakadan alacağımız sonuç gruptaki ikincilik şansımız için de önemli etken olacak. Kesinlikle kaybetmemeliyiz. Belçika ile yaptığımız hazırlık müsabakalarını bir kenera koyarsak resmi müsabakalarda hemen hemen başa baş gidiyoruz. Hatta az da olsa önündeyiz. Fakat Belçika ile deplasmanlardaki mücadelelerimizde sıkıntı yaşıyoruz. Kazanırsak mükemmel olur. Ama aksi bir durumda en azından berabere kalabiliriz. Ben 1-1 ya da 2-2 gibi bir sonuç bekliyorum müsabakadan. Bence berabere biter.

Ne grup liderliği arkadaşım? 2.'lik bile sıkıntıda %50 şansımız var. Belçika'ya puan kaybedersek zaten unutun bu işi.

Bu arada Belcika'dan bir mac eksigimiz var. Kazakistan maciydi sanirim.

Yani Belcika'yi yenersek, 5 puan fark oluyor.

Ne grup liderliği arkadaşım? 2.'lik bile sıkıntıda %50 şansımız var. Belçika'ya puan kaybedersek zaten unutun bu işi.

Grup lideri olarak gideriz demedim zaten. Kağıt üzerinde matematiksel olarak şansımız var dedim. Şansın reele dökülmesi teknik ekibin ve oyuncuların elinde. Yapabilirlerse yaparlar yapamazlarsa zaten 2. dahi olamazlar. Biz umudumuzu sonuna kadar muhafaza etmekten başka birşey yapamayız.

[video=youtube;Ms79Z_jRFz4]https://www.youtube.com/watch?v=Ms79Z_jRFz4[/video]

Bu macta Gokhan Tore'nin yaptiklarini izleyin. 7 numara ile oynuyor 1 golu var ve bir golde mukemmel pas veriyor.

Gokhan Tore gercektende inanilmaz topla birlikte cok suratli. Oyunun yonunu degistirebilen paslari var, paslari iyi, sutu iyi, fizigi cok cok iyi ve cokta teknik. Belcika karsisinda sag acik oynarsa dagitir ortaligi. Zaten Belcika'nin dogru duzgun sol beki yok.

Ayrica duran toplarida iyi kullanir Gokhan Tore, keske Oguzhan Ozyakupta milli takima cagrilsaymis.

[video=youtube;2G12wPu_PtU]https://www.youtube.com/watch?v=2G12wPu_PtU[/video]

Top ayagina gelirse hic hata yapmiyor, tek hatasi bazi pozisyonlarda gol kacirmasi. Top onun ayagindayken rakip takim oyunculari mudahale yapmakta cekiniyor cunku cok teknik, bu kadar teknik ve zeki Turk oyuncusu izlememistim uzun zamandir.

as with all young players it is hard to guess how their development will go. however gokhan tore has all the attributes to succeed with his pace skill and strength. i would guess the club will look to send him out on loan next season which is a big step for any player. the own negative attribute with tore is his temperament sometimes but he is young man.
Gokhan Tore ile ilgili aldigim bir cevap. Eger kiralanmazsa gelecek sezon Milan Lalkovic ile birlikte 1. takimda gorebilirmisiz.

Bu mac cok onemli bir mac. Yani stres dolacagimiz ve kalp vs problemi yasayabilecegimiz bir mac.. Ilgilenmiyorum ya da bu milli takimi tutmam diyenlerin de 10 dk gectikten sonra belcikalilarin hareketlerini filan gorunce milliyetlesecegi bir mac .. biraz isvicre macina benzetiyorum ,sonu benzemesin

2 incilik icin bu maci en kotu berabere bitirmek gerekli.. Yenilirsek hersey bitmiyor ama almanyayi yenmek , almanyanin da belcikayi yenmesini beklememiz lazim.. bu yuzden ne olursa olsun bu macta varini yogunu ortaya koymali takim .. belki bu maci kaybedersek 3 gunde unuturuz kaynar gider ama haziran 2012 de cok ah vah ederiz

Bu macta Hiddink artik neden dünya'nin en iyi teknin direktörlerinden biri oldugunu kanitlamali. Artik "oyunculari tanimiyorum" da diyemez. Kalite olarak Belcika kesinlikle bizden üstün degil, ayni sayiliriz. O yüzden eger bu maci alamazsak Hiddink gitsin nereye gidecekse.

Üst Alt