Euro 2012 Elemeleri 9.Maç | Türkiye 1-3 Almanya | Maç Sonucu | 7 Ekim - Sayfa 65 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Euro 2012 Elemeleri 9.Maç | Türkiye 1-3 Almanya | Maç Sonucu | 7 Ekim

Cevap: Euro 2012 Elemeleri 9.Maç | Türkiye 1-3 Almanya | 7 Ekim | Maç Sonucu

kaleci:eek:nur kivrak yas 23 (trabzonspor)

kaleci:volkan yas 29 (*****bahce)

sol bek:ismail köybasi yas 23 (besiktas)

stoper:ömer toprak yas 22 (leverkusen)

stoper:serdar aziz yas 20 (bursaspor)

stoper:ersan gülüm yas 24 (besiktas)

stoper:serdar kesimal yas 22 (*****bahce)

sag bek:gökhan gönül yas 26 (*****bahce)

sol acik:arda yas 24 (atl.madrid)

sag acik-forvet:kazim yas 25 (galatasaray)

sag-sol acik:gökhan töre yas19 (hamburg)

sol acik:mervan celik yas 21 (göteborg)

orta saha:selcuk inan yas 26 (galatasaray)

orta saha:nuri yas 23 (real madrid)

orta saha:hamit altintop yas 28 (real madrid)

orta saha necip uysal yas 20 (besiktas)

ofansif orta saha:mehmet ekici yas 21 (w.bremen)

defansif orta saha:mehmet topal yas 25 (valencia)

sag,sol acik-forvet:sercan yas 21 (galatasaray)

sag acik-forvet:burak yas 26 (trabzonspor)

forvet:mevlut yas 24 (PSG)

forvet:mustafa pektemek yas 23 (besiktas)

forvet:cenk tosun yas 20 (gaziantepspor)

daha aklima gelmeyen kac genc daha var.artik milli takimi yenilemek genclestirmek lazim.ve bir türk teknik direktörle.

------------------------------------------Tolga--------------------------------------------------

Sabri--------------------------Giray----------------------Serdar Aziz-------------------------Ismail

-------------------------------------Mehmet Topal-----------------------------------------------

--------------------------Engin---------------------------Selcuk---------------------------------

Burak----------------------------------------------------------------------------------------Arda

--------------------------------------Nobre-------------------------------------------------------

Sabri disinda hepsi formda olan oyuncular.

Hiddink'e kötü diyordum da, bu kadroya iyi diyorsan, iyi ki senin gibi düşünenler yok.

Onu bunu bırakalım da, U21 Türkiye-Macaristan maçı var saat 19.00'da. Emre bir göstersin artık kendini :)

--------------Burak--------------

Arda------------------------Hamit

-------Nuri-----------Selcuk------

--------------Emre---------------

Hakan---Egemen-Ömer T.--Gökhan

-------------Volkan---------------

Mevlüt, G.Töre, M.Topal, M.Ekici, İsmail, S.Kesimal, Tolga....

Böyle bir milli takımı merakla merakla bekliyorum, şu 18'i umarım birgün görebilirim.

beraberlik yetiyorsa azerbaycan maçına beraberlik için kadro çıkarsa hiç şaşırmam

Böyle bir milli takımı merakla merakla bekliyorum, şu 18'i umarım birgün görebilirim.

kendi değerimizi görmeliyiz artık fena kadro değil alternatifte çok lanet olsun güzelim milli takımı ve türk futbolunu bu hale getiren çocuklarına

Seref Aydın Hakan Baltanın attıgı gol sayesinde Alman takımları takibe aldıgını yazmıs

Egemen yerine S.Kesimalı tercih ederim .Ama dikkat çeken şey bir zamanlar milli takıma 9 oyuncu veriyorduk.Birtek Alpay ve Rüştü oynuyordu diğer takımlardan .Şimdi ideal diyeceğimiz kadroya sadece 2 oyuncu veriyor olmamız çok acı.

Hakikaten anlamıyorum ben hayatımı kurtarmak için okuyorum ve biliyorum aylık alacağım 1500-2000 TL yaş kemale erince de emekli aylığı Allah ne verdiyse.Oynayan futbolcularımızın 1.000.000 TL yıllık geliri olsa 83.000 lira gibi bir aylık alıyorlar.İnanılmaz bir para gerçekten ve büyük takımlarda bu rakamların çok üstünü alan futbolcularımız mevcut.Tamam sektörün getirdiği bir piyasa bu ama benim 2000 lira alamadığım bir dünyada 5 metre öteye pas atamayıp,15-20 senede futboluna bir gram katkı yapmayıp altında range roverla gezen,dubleks villalarda oturan futbolcu müsvettelerini gördükçe dünyanın adaletsiz olduğunu bir kere daha anlıyorum.Bari biraz utanın özveri gösterin ya biz profesyoneliz ayaklarını bırakın ya da adam gbi profesyonel olup topunuzu oynayın.O üstünde taşıdığınız forma milli takım formasıysa saygı gösterin.Ve son bir şey daha ki bunu üzülerek söylüyorum.En sevdiğim oyuncuydun Türkiye'den be Arda.Doğru olanı seçtin daha fazla havalanmadan gittin başka ülkeye.Ama kardeşim o milli takım forması sen nasıl bu kadar artist ve karakteri eksik bir insan haline geldin.Senin bu milletle bu toprakla bu bayrakla ne alıp veremediğin varda sebebi haklı veya haksız böyle abuk subuk hareketlerde bulunma cüretini gösterebiliyorsun.O havanı birgün fena alırlar neye uğradığını şaşırırsın.Benim GALATASARAY'ımın oyuncusu bunları yapmaz,yapmamalı.Gerçekten çok üzülüyorum,diyecek birşey bulamıyorum.Umuyorum önümüzdeki maçı kafamız rahat bir şekilde kazanırız tek dileğim bu herkese iyi akşamlar.

Oha fenerliler "Benim milli takımın fenerbahçe" yi tt yapmışlar :sopa:

İtiraf; o kadar keyifli o kadar heyecanlı ve müthiş bi maçtı ki, devre arası olmadan yattığım yerde uyuya kalmışım, sbt :/

Daha yorum yapmaya gerek varsa da, yenileceğimiz zaten belliydi de, o goller kaçar mıydı be :(

Üst Alt