Euro 2012 Final | İspanya 4-0 İtalya | Maç Sonucu | 1 Temmuz - Sayfa 23 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Euro 2012 Final | İspanya 4-0 İtalya | Maç Sonucu | 1 Temmuz

Cevap: Euro 2012 Final | İspanya 4-0 İtalya | Maç Sonucu | TRT | 1 Temmuz

Golleri çok beğendim hazırlanış olarak.

Torres'in son pas yine bir Penny Hardaway asisti :icon_twisted:

Maça uyanamadığım için 25 dakikalık özetini seyretmek zoruda kaldım. Gördüğüm kadarıyla bu maçın adamı Casillas. Çok kritik zamanlarda, kritik pozisyonları kurtarmayı başarmış.

Maçta Xavi'nin müthiş zamanlamayla Alba'ya yaptığı asist ve Torres'in estetik dokunuşuyla Mata'ya yaptığı asistler çok güzeldi. Arbeloa'nın bakkala yollanışı da çok hoştu. :lol:

Thiago Motta olayı büyük bir talihsizlik. O olay olmasa maç penaltılara gidermiş belki... İtalya her zaman olduğu gibi çok fazla kaçırmış, ama bu sefer kaçırmalarındaki sebep beceriksizlik değil, Casillas'ın üstün performansı gibi gördüğüm kadarıyla.

548144_391793594212895_1763115140_n.jpg

:D

Ben de İspanya'dan sıkılmıştım gerçekten. Ancak İspanya'nın sıkıcı futbolu sadece rakibe bağlanamaz. Rakipler evet fazla kapanıyorlar ama İspanya bence pas olayını gerçekten fazla abartı. Dİkine oynayacakken bile yana oynuyorlardı. Lakin dün müthiş motive olmuşlar. İtalya'yı bütün dünyanın(ben de dahil) gazlamasından sanırım etkilenmişler. Zaten hep söylediğim bir şey var. Barcelona ve İspanya, Guardiola'nın geçen sezon yaptığı gibi saçma sapan fantezilere meydan vermezler ve rakibin yarısı kadar konsantre olurlarsa her maçı kazanırlar. Önlerinde ne Almanya,ne İtalya ne de Real durur. Tek rakipleri şu an kendileri.

Ama ben de futbolda rekabeti artıracak yeni bir ekol ve takım bekliyorum.

Xavi reyiz Pirlo reyisi kilitledi. Maçı aldılar. Ne büyüksün xavi :)

Cevap: Euro 2012 Final | İspanya 4-0 İtalya | Maç Sonucu | 1 Temmuz

İspanya ,Real ve Barca'nın karışımı bir takım yenilmesi çok zor.İtalya'nın gücü yetmedi.

Cevap: Euro 2012 Final | İspanya 4-0 İtalya | Maç Sonucu | 1 Temmuz

Italya almanyayi elediginde bir yandan sevinmistim, cünkü italya oynadigi futbolla hakkediyordu finali ama diger yandan da baya üzülmüstüm, cünkü cok iyi biliyordum ki ispanyayi sadece almanya durdurabilirdi.

Üst Alt