Euro 2012 | Genel Sohbet | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Euro 2012 | Genel Sohbet

ts

enjoy-

Cevap: Euro 2012 | Genel Sohbet

turnuvanın mutlak favorisi şüphesiz yakaladığı altın jenerasyonla fransa en kötü finali görürler

Fransa sürpriz yapar diyordum da sen öyle bir söyledin ki, Fransa ile ilgili en ufak beklentim dahi kalmadı.

3 ay önce alamanlara çakıp gerekli gözdağını tüm takımlara vermişlerdi rdaş hatırlarsan ; )

--------------------lloris-------------

--debuschy--mexes------rami--evra--

-------------mvilla-------cabaye------

-ribery----------valbuena-------nasri--

--------------giorud-------------------

ve daha niceleri

önlerinde durucak bi takım tanımıyorum ben şu an

Selcuk İnan mı vs Mesut Ozıl mı...?

Selcuk Alman milli olsaydı real ya barça'da oynardı...

Selçuğun adam geçme özelliği neredeyse 0. O da olsaydı şuan dünyanın en iyi oyuncularından biri olurdu bence.

Selçuğun adam geçme özelliği neredeyse 0. O da olsaydı şuan dünyanın en iyi oyuncularından biri olurdu bence.

adam gecmesine gerek kalmıyor ki heis herif topu gecirtiyor :ayatollah:

improve-brain-health-2.jpg

ki top kontrolu gayet saglam bence [o herifin ustunden alıp topu gidip attıgı gol mesela, cok rahat yapıyo bunları denk geldigi zaman]

Selcuk İnan mı vs Mesut Ozıl mı...?

Selcuk Alman milli olsaydı real ya barça'da oynardı...

Mesut,2-3 seviye üstün.Daha 23 yaşında ve La Liga asist kralı.Zekası,tekniği,pasları,plaseleri falan herşeyi inanılmaz.Benim için dünyanın en kreatif 3 orta saha oyuncusundan biri.

Bir adam ancak bu kadar klas olabilir:tiphat:

[video=youtube;zLKlbyX8gH8]https://www.youtube.com/watch?v=zLKlbyX8gH8[/video]

Mesut bambaşka bir adam. Selçuk'a haksızlık etmek istemem, çok özel bir oyuncu ama Mesut ile aynı klasmanda değil bence şu an.

Resmi şarkı buymuş.Ben beğendim.

[video=youtube;sS1O548a4rQ]https://www.youtube.com/watch?v=sS1O548a4rQ[/video]

Önceki yorumlarda Mesut'la Selçuk kıyaslaması yapılmış; ve bazı yönlerden Mesut üstün görülmüş ama şahsen bu kıyaslamanın mantığını anlayamadım.

Bir kere ikisinin ideal pozisyonları aynı olmadığından bire bir kıyaslama yapmak bence mümkün değil.

Mesut; forvet arkası, daha ofansif nitelikte bir oyuncu, savunma nitelikleri çok zayıf. Selçuk; savunmanın önünde oyun kuran, ön libero dediğimiz bölgede oynayan ama hem ofansif hem defansif nitelikleri olan bir oyuncu. Selçuk, belki forvet arkası oynayabilir ama asıl pozisyonu değildir tabi ki bu yönde kıyaslarsak Mesut'un üstün olması anormal olmasa gerek. Ancak Mesut'u Selçuk'un ideal pozisyonuna koyup değerlendirmeğe sokmak mümkün değil. Onun için iki oyuncuyu bire bir kıyaslamak bana göre bu noktadan sonra anlamsızlaşıyor.

Üst Alt