Euro 2012 Gruplarda Hayal Kırıklığı Yaratan Takım ?


Euro 2012'de Hayal Kırıklığı Yaratan Takım ?-Rusya

-Polonya

-Hollanda

-Isvec

-Ukrayna

-Hirvatistan

-Danimarka

-Irlanda
 
Cevap: Euro 2012 Gruplarda Hayal Kırıklığı Yaratan Takım ?Bence kesinlikle Rusya. Hollandanınki kabul edilebilir bir başarısızlık.
 
Cevap: Euro 2012 Gruplarda Hayal Kırıklığı Yaratan Takım ?Nasıl kabul edilebilir. Yahu 2 yıl önce DK Finalisti "0" çekti. Rusya ne yahu :DRusya'nın o gruptan güle oynaya 9 puanla çıkıp Yarı Final'e kadar gitmesi gerekiyordu.

Hollanda'nın olduğu grupta 2 tane dev takım, bir tane de iyi bir sistem takımı bulunuyordu. Ben Hollanda'nın çıkamayacağını öngörmüştüm.
 
Cevap: Euro 2012 Gruplarda Hayal Kırıklığı Yaratan Takım ?Rusya sürpriz yapabilir demiştim gerçi yine büyük sürprize imza attı.

Yazık oldu.
 
Cevap: Euro 2012 Gruplarda Hayal Kırıklığı Yaratan Takım ?İsveç;çıkmaları lazımdı maçlarda ters performans gösterdiler,bir de maçlarda Ibraham'ı dövemediler :DRusya en göze hoş gelen futbolu oynadı ama laubaliliklerine elendiler,hayal kırıklığı diyebiliriz.
 
Cevap: Euro 2012 Gruplarda Hayal Kırıklığı Yaratan Takım ?Rusya , Hollanda , İsveç , İrlanda , Hırvatistan, Danimarka , Ukrayna , Polanya.Hepsi hayal kırıklığı yarattı .
 
Cevap: Euro 2012 Gruplarda Hayal Kırıklığı Yaratan Takım ?Rusya'nın o gruptan güle oynaya 9 puanla çıkıp Yarı Final'e kadar gitmesi gerekiyordu.

Hollanda'nın olduğu grupta 2 tane dev takım, bir tane de iyi bir sistem takımı bulunuyordu. Ben Hollanda'nın çıkamayacağını öngörmüştüm.Cenk kusura bakma. Bu sizin FIFA-PES-FM fanteziniz. Aynısını Emre Hırvatistan-İspanya maçı için dedi. "İspanya rahat 3-4 atar".Gördük. Hırvatları bize "az" atmış diyoruz. Disiplin-mücadele var. Rusya kusura bakmayın. Forvet ve ortasahada 2-3 oyuncunun iteklemesi ile oynuyor. Grubu da oldukça kolay. İyi takım değiller. Disiplin yok. 2 maçlarını izledim. Gol yiyince disiplin kalmıyor.Hollanda diyoruz :D Her kupaya katılan Avrupa ve Dünya'da söz sahibi bir ülke. Rusya kim yarı final kim yahu :D İspanya-Almanya-İtalya ile eşleşmeden zaten yarı finale gidemezlerdi. Bu 3 takım güle oynaya eler Rusları. Çok büyütüyorsunuz.
 
Cevap: Euro 2012 Gruplarda Hayal Kırıklığı Yaratan Takım ?C Aynısını Emre Hırvatistan-İspanya maçı için dedi. "İspanya rahat 3-4 atar".Gördük. Hırvatları bize atmış diyoruz.İspanya DK 2010'dan sonra yerlerde sürünüyor, izlemedim maçlarını. Normal İspanya Hırvatistan'a 5'de atar. Hırvatistan rezalet bir takım. Tamamen takım savunması ve fizikleriyle geldiler bir yerlere. Ama sonunda elendiler, mutluyum.
 
Cevap: Euro 2012 Gruplarda Hayal Kırıklığı Yaratan Takım ?hollanda dedim ama isveçede son anda basamadım ama kesinlikle hollanda o kadar yıldızla portekiz geçildiler
 
Üst Alt