Euro 2012 Gruplarda Hayal Kırıklığı Yaratan Takım ? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Euro 2012 Gruplarda Hayal Kırıklığı Yaratan Takım ?

Euro 2012'de Hayal Kırıklığı Yaratan Takım ?

-Rusya

-Polonya

-Hollanda

-Isvec

-Ukrayna

-Hirvatistan

-Danimarka

-Irlanda

Cevap: Euro 2012 Gruplarda Hayal Kırıklığı Yaratan Takım ?

Bence kesinlikle Rusya. Hollandanınki kabul edilebilir bir başarısızlık.

Nasıl kabul edilebilir. Yahu 2 yıl önce DK Finalisti "0" çekti. Rusya ne yahu :D

Rusya'nın o gruptan güle oynaya 9 puanla çıkıp Yarı Final'e kadar gitmesi gerekiyordu.

Hollanda'nın olduğu grupta 2 tane dev takım, bir tane de iyi bir sistem takımı bulunuyordu. Ben Hollanda'nın çıkamayacağını öngörmüştüm.

Rusya sürpriz yapabilir demiştim gerçi yine büyük sürprize imza attı.

Yazık oldu.

İsveç;çıkmaları lazımdı maçlarda ters performans gösterdiler,bir de maçlarda Ibraham'ı dövemediler :D

Rusya en göze hoş gelen futbolu oynadı ama laubaliliklerine elendiler,hayal kırıklığı diyebiliriz.

Rusya , Hollanda , İsveç , İrlanda , Hırvatistan, Danimarka , Ukrayna , Polanya.

Hepsi hayal kırıklığı yarattı .

Rusya'nın o gruptan güle oynaya 9 puanla çıkıp Yarı Final'e kadar gitmesi gerekiyordu.

Hollanda'nın olduğu grupta 2 tane dev takım, bir tane de iyi bir sistem takımı bulunuyordu. Ben Hollanda'nın çıkamayacağını öngörmüştüm.

Cenk kusura bakma. Bu sizin FIFA-PES-FM fanteziniz. Aynısını Emre Hırvatistan-İspanya maçı için dedi. "İspanya rahat 3-4 atar".

Gördük. Hırvatları bize "az" atmış diyoruz. Disiplin-mücadele var. Rusya kusura bakmayın. Forvet ve ortasahada 2-3 oyuncunun iteklemesi ile oynuyor. Grubu da oldukça kolay. İyi takım değiller. Disiplin yok. 2 maçlarını izledim. Gol yiyince disiplin kalmıyor.

Hollanda diyoruz :D Her kupaya katılan Avrupa ve Dünya'da söz sahibi bir ülke. Rusya kim yarı final kim yahu :D İspanya-Almanya-İtalya ile eşleşmeden zaten yarı finale gidemezlerdi. Bu 3 takım güle oynaya eler Rusları. Çok büyütüyorsunuz.

C Aynısını Emre Hırvatistan-İspanya maçı için dedi. "İspanya rahat 3-4 atar".

Gördük. Hırvatları bize atmış diyoruz.

İspanya DK 2010'dan sonra yerlerde sürünüyor, izlemedim maçlarını. Normal İspanya Hırvatistan'a 5'de atar. Hırvatistan rezalet bir takım. Tamamen takım savunması ve fizikleriyle geldiler bir yerlere. Ama sonunda elendiler, mutluyum.

hollanda dedim ama isveçede son anda basamadım ama kesinlikle hollanda o kadar yıldızla portekiz geçildiler

Üst Alt