Euro 2012 Y.F | Almanya 1-2 İtalya | Maç Sonucu | 28 Haziran - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Euro 2012 Y.F | Almanya 1-2 İtalya | Maç Sonucu | 28 Haziran

Cevap: Euro 2012 Y.F | Almanya 1-2 İtalya | Maç Sonucu | 28 Haziran

Almanya'nin savunmanin curuk oldugu zaten Yunan macinda belli olmustu.

Final macinin kilit adami Balotelli olur yine. Iyi oynarsa kazanir Italya, oynamazsa da uzatmalara, penaltilara gider mac.

ohh içimin yağları biraz eridi,almanları sevmiyorum kardesim,çünkü adamlar tam bir Türk düşmanı..

İtalyanların iyi oynayacağını biliyordum ama Almanların kazanacağını düşünmüştüm. İtalyanlar sonuna kadar haketti,Almanlar çok etkisiz kaldı. Kroos,Gomes ve Bastian'ı hiç beğenmedim. Finalde bol pas izleyeceğiz.

italya ispanya dahil herkesten çok daha iyi futbol oynayarak buraya geldi bence kupayı sonuna kadar hakettiler umarım alırlar..

Futbol olarak baktığımızda kupa İtalya'nın hakkı ancak İspanya İtalya'yı kilitlerse mutlu sona ulaşır.

böylece mesutun kücük maclarin büyük oyuncusu oldugu bir kez daha kanitlandi kariyerinin basindan beri takip ediyom hic büyük bir mac kurtardigini hatirlamiyorum iyi oldu almanlara

Bu sezon Barcelona maçlarında oynadığı topu çabuk unutmuşsun o zaman. Barcelona'yı büyük maçtan saymıyorsan o ayrı.

Düz mantığına hayran kaldım. :) Arkadaş büyük maç dedi, ben de örnek verdim ki verilebilecek en iyi örneği verdiğimi düşünüyorum.

Bu sezon Barcelona maçlarında oynadığı topu çabuk unutmuşsun o zaman. Barcelona'yı büyük maçtan saymıyorsan o ayrı.
iyi o macta bir gol pasi verdi bu adamin ben bir tek bremende oynarken bayerne karsi iyi oynadigi bir mac hatirliyom baskada yok sampiyonada yunanistan maci haric ortada yok birde khediraya bakin ikiside madridde khedira gideli ne kadar gelisti almanyanin turnuvadaki en iyi adami

Üst Alt