Euro 2012 Y.F | Almanya 1-2 İtalya | Maç Sonucu | 28 Haziran | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Euro 2012 Y.F | Almanya 1-2 İtalya | Maç Sonucu | 28 Haziran

euro2012.png

150px-DFB_logo.svg.png
v.png
100px-356px-FIGC_logo.svg.png

40a88Stadion_Narodowy_w_Warszawie_20120122.jpg

Euro 2012 Yarı Final Maçı

Almanya - Portekiz

Ulusal Stad, Varşova

28 Haziran

21.45

Cevap: Euro 2012 Y.F | Almanya - İtalya | 21.45 | 28 Haziran

Zor maç olacak. VAlla iki takımın arasında büyük fark yok. Kimin finale çıkacağını kestiremiyorum hiç. :)

Turnuva başlarken İtalya dedim,beni yanıltmadılar bu maçta biraz ayakların ayarı bozuk olsa da :D Almanya'nın oyun sistemine karşılık verebilecek yapıları var,bu turu atlarlarsa kupayı alırlar.Kazanmalarını isterim.

Bu arada üst Almanya-Italya alt Almanya Portekiz olmuş,Almanya'nın canı çıkacak buna göre :D

Almanya ve İspanya'yı durduracak ve vuracak tek takım İtalya.Turnuva başından beri sağlam top oynadılar gerçekten.Yunanistan'dan bile 2 gol yiyen Alman savunmasını Pirlo pasları tecavüz edebilir.

İtalya biraz fazla abartılmış hatta Almanya ile aralarında fark yok denilmiş yavaş :D Evet İtalya turnuvanın fark yaratan belki de tek takımı. Almanya defansını dağıtabilirler çekiniyorum bende. Eleme ihtimali var ama sadece ihtimal.

Italya yine Cassano-Balotelli ile gol ararsa bulamaz, benden söylemesi. Nerede bu takimin kanat oyuncusu ?

Giaccherini

Giovinco

Diamanti

Bunlardan birisi Cassano ve Balotelli'ye yardim etmeli. 4 Orta saha ile nereye kadar. Iki oyuncu ile olmaz. Zaten iki gol attiklari bir Irlanda var, onun disinda ya 1 gol atmislar yada hic atamamislar.

Almanyanın kazanmasını istiyorum.Bu arada İspanya nın yerine Fransa kalsaydı yarı finale 2006 Dünya Kupası ndaki yarı final fikstürünün aynısı olacaktı..

Almanlar bu maçı alacaklardır. Son turnuvalarda her zaman çok yaklaştılar ama yapamadılar. Artık vakti geldi.

Sirf Merkel'e giciklik olsun diye Italya'nin almanlari darma duman etmesini istiyorum.

Üst Alt