Euro 2012 Y.F | İspanya 0(4)-(2)0 Portekiz | M.S. | 27 Haziran | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Euro 2012 Y.F | İspanya 0(4)-(2)0 Portekiz | M.S. | 27 Haziran

euro2012.png

150px-RFEF.PNG
v.png
100px-Portugal_FPF_crest.png

Donbass-Arena-in-Ukraine_Overview_5511.jpg

Euro 2012 Yarı Final Maçı

İspanya - Portekiz

Donbass Arena, Donetsk

27 Haziran

21.45

Cevap: Euro 2012 Y.F | İspanya - Portekiz | 21.45 | 27 Haziran

İnşallah Portekiz eler İspanya'yı. İspanya'nın oynadığı futboldan zerre zevk almıyorum.

Portekiz'i destekliyorum. İspanya'nın kontrollü ve temposuz futbolundan sıkıldım artık. Forvet bile kullanmıyor adamlar.

İspanya, Portekiz'i tokatlar... Ronaldo'yu ağlatırlar...

umarım portekiz geçer ispanya yı sevmiyorum forvet kullanmayışından

Pas pas pas'ta artık bıktırdınız be kardesim,İspanya'yı izlemek son derece sıkıcı,sanki ultra defans yapan bir takımı izliyormusuz gibi..Fransa'ya adım attırmayan İspanya karsısında malesef Portekiz'İnde pek şansı yok..

Portekiz'in Cek Cumhuriyeti'ne karsi caresizce yaptigi ataklar devam eder, Ispanya'ya karsi yapacak birseyleri yok. Ispanya yine 1-0 veya 2-0'la eler.

su guzelim macı ömer urundull yorumlamaz umarımm avrupa sampiyonasının içine ettilerr yaa spiker yanına yorumcu koyarak

Pas pas pas'ta artık bıktırdınız be kardesim,İspanya'yı izlemek son derece sıkıcı,sanki ultra defans yapan bir takımı izliyormusuz gibi..Fransa'ya adım attırmayan İspanya karsısında malesef Portekiz'İnde pek şansı yok..

ispanyadan ve barçadan nefret ediyorum pas futboluna uyuz oldum iyice sürekli tempoyu düşürüyorlar pas pas pas insanın başı dönüyor izlerken hiçbir heycan yok ispanya maçlarında...

ronaldo ispanyayıda eleyebilirse gerçek bir efsane olur bu turnuvada

Ispanyaci olsamda, futbolundan zevk alsamda, Portekiz Ispanyaya ters gelecek. Daha istekli oynayacak ve kazanacak.

Turnuvanın başından beri favorim Portekiz'di.. ve bu maçla bunu kanıtlayacaklar. finalde de Almanya'dan rövanşı alacaklar.. İspanya'nın lanet futboluna son verecekler umarım.. Ronaldo şovu izlemeye sabırsızlanıyorum!

ispanya finalde bence bu pasa kimse dayanamaz almanyayla güle oynaya çıkarlar euro 2012 finaline

Portekiz: " Süperiz biz sizi eleyeceğiz, eleyeceğiz. Bizde Ronaldo var yaaaa"

İspanya: " Olm bak gitt..."

Üst Alt