EURO 2016 Adaylık Dosyası teslim edildi - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

EURO 2016 Adaylık Dosyası teslim edildi

Cevap: EURO 2016 Adaylık Dosyası bugün teslim edildi

Şükrü Saraçoğlu stadyumu diğer 2 stada göre birçok ulaşım avantajına sahip. metrobüs kapısına kadar getiriyor, marmaray projesinin yeni yapılmakta olan 3'lü tren hattı ve söğütlüçeşme tren garı da stadın dibinde, yürüme mesafesinde otobüs ve minibüs hatları var, hatta deniz otobüsü ve vapur iskelesi yakınında, ayrıca şu anda kartal'a kadar tünel çalışmaları tamamlanmış ve e5 altından giden anadolu metrosu da 1-2 yıla kalmadan hizmete girecek.. otopark sıkıntısı çok kolay aşılabilir çünkü hemen yanında koskoca salı pazarı var. buraya yeraltı otoparkı yaparak kapasite 3-4 kat artırılabilir. stad alışveriş ve eğlence mekanlarına yakın, bağdat caddesi, kızıltoprak, Fenerbahçe, kalamış, caddebostan sahil şeridi ve moda size tam anlamıyla bir maç günü eğlencesini sunacak mekanlarla dolu.

İstanbul Avrupanın 1. Dünyanın 5.büyük metropoli , ve bir şehri ikiye bölen iki kıtayı ayıran boğaz Dünyanın hiçbir yerinde yok Avrasya diye diye bir taraflarımızı yırtıyorduk yıllarca , Boğaz köprüsünü trafiğe kapatıp tenis bile oynattık üzerinde alın size işte fırsat , İstanbulun bir ayrıcalığı olmalı Avrupanın bir çok ülkesinden büyük bir şehrin 1’i diğer yakada olmak üzere 3 stadla bu turnuvaya dahil olması gerekir , hemde olimpiyat ve seyrantepenin üzerindeki maç yoğunluğunuda bir nebze olsun üzerinden almış olur ,

Bakın ne güzel sloganda hazır 2 Kıta , Tek Şehir

Sadece İstanbul mu evsahipliği yapacak?:)Komik bir slogan olur bence.

Ayrıca SSS tamam ulaşıma elverişli olabilir ama.Orası maç günleri mahşer gibi oluyor.Böyle organizasyonlarda bir diğer konuda stad çevresinin insanların rahatça dolşabilip maç saatini bekleyebileceği bir yer olmasıdır.Organizatörler geniş alanlar istiyor.SSS'de maç günleri bile dolaşacak yer bulamıyor.İnsanlar Bağdat Caddesinde aşağı yukarı gezip maç saatini beklemeye çalışıyorlar.

Ezik Antalyaspor'un oynayacağı stadyuma bak.

4d9056b694ad411897c947f4c6f55d23_m.jpg

Ben zaten sana bunun cevabını soru yoluyla vermişim.Demek istediğime gel sen.Ben diyorumki saha zemini halledilir ,Euro2016'ya katılmamıza engel değildir.Neden engel olsun bunuda bir açıkla.

Dünya Kupası neden Afrika'da o zaman.Afrika'da statların zemini çok mu şahane.

Evet benim gözümde engel varmı? itirazın. Mantık efendisi.

Dünya kupası Afrikaya siyasi ve politik nedenlerden dolayı verilmiştir. Senin bunu bilmen lazımdı. Nasıl iyi mantık yürütebilir muyum?

Evet benim gözümde engel varmı? itirazın. Mantık efendisi.

Dünya kupası Afrikaya siyasi ve politik nedenlerden dolayı verilmiştir. Senin bunu bilmen lazımdı. Nasıl iyi mantık yürütebilir muyum?

Hayır.Çocukca cevaplarla mantık çalıştırıyorsun."Evet benim gözümde engel varmı?"Ben bu cevaptan sonra tartışmayı kestim senle haberin ola.

Ayrıca bilmediğim konu hakkında konuşmam genellikle.O turnavaya Fıfa seçimlerinden önce de adaydı Afrika.Hatta Afrika ile beraber Fas'ta adaydı.

Fas'ta da bildiğim kadarıyla süperüstü stad zeminleri yok.

Hayır.Çocukca cevaplarla mantık çalıştırıyorsun."Evet benim gözümde engel varmı?"Ben bu cevaptan sonra tartışmayı kestim senle haberin ola.

Ayrıca bilmediğim konu hakkında konuşmam genellikle.O turnavaya Fıfa seçimlerinden önce de adaydı Afrika.Hatta Afrika ile beraber Fas'ta adaydı.

Fas'ta da bildiğim kadarıyla süperüstü stad zeminleri yok.

Sana tavsiyem Türk Dili derslerine katılman. Birde yazılan mesajları TAM oku.

Evet benim gözümde engel varmı? itirazın.

He birde senin gibi çok gördüm "çok bilmiş" tipleri. Mantık efendisi.

Sadece İstanbul mu evsahipliği yapacak?:)Komik bir slogan olur bence.

Ayrıca SSS tamam ulaşıma elverişli olabilir ama.Orası maç günleri mahşer gibi oluyor.Böyle organizasyonlarda bir diğer konuda stad çevresinin insanların rahatça dolşabilip maç saatini bekleyebileceği bir yer olmasıdır.Organizatörler geniş alanlar istiyor.SSS'de maç günleri bile dolaşacak yer bulamıyor.İnsanlar Bağdat Caddesinde aşağı yukarı gezip maç saatini beklemeye çalışıyorlar.

Şükrü Saraçoğlunda gezicek yer yokmu :D, Bağdat Caddesi ve Kadıköy merkezdeki barlar , publar (İstiklal Caddesi hariç) Türkiyenin neresinde var ,

Yeşil ve mavi istiyorsan Kalamış parkı stadın hemen arkasında UEFA finalinde taraftar zoneydi , alırsın biranı yudumlayarak adaları ve moda sahilini seyredebilirsin özellikle Almanlar ve İngilizler için biçilmez kaftan

İkitelli olimpiyat stadında da keçilere , koyunlara karşı biranı içer dans edersin gönlünce eğlenirsin , İkitellide Türkiyenin buram buram tarih kokan yerlerinden birisidir :)

Sana tavsiyem Türk Dili derslerine katılman. Birde yazılan mesajları TAM oku.

He birde senin gibi çok gördüm "çok bilmiş" tipleri. Mantık efendisi.

Tamam katılırım merak etme.İşte yaptığın bu.Ben konuyu ele alıyorum sen konudan uzaklaşıp konuyu başka yere taşıyorsun.Ve benimle mantık çalıştırmaya varmısın diyorsun.

Benim çıkmam lazım.Sanırım başka verecekte bir cevabın kalmadı.Bir daha benle mantık çalıştırmaya kalkarsan 2 kere düşün,ve asla çocukça mesajlar vermeye kalkma.

Sen bu tür muhalefetlerinle olduğun yerde sayarsın.

Tamam katılırım merak etme.İşte yaptığın bu.Ben konuyu ele alıyorum sen konudan uzaklaşıp konuyu başka yere taşıyorsun.Ve benimle mantık çalıştırmaya varmısın diyorsun.

Benim çıkmam lazım.Sanırım başka verecekte bir cevabın kalmadı.Bir daha benle mantık çalıştırmaya kalkarsan 2 kere düşün,ve asla çocukça mesajlar vermeye kalkma.

Sen bu tür muhalefetlerinle olduğun yerde sayarsın.

Peki zeki insan.

Şükrü Saraçoğlunda gezicek yer yokmu :D, Bağdat Caddesi ve Kadıköy merkezdeki barlar , publar (İstiklal Caddesi hariç) Türkiyenin neresinde var ,

Yeşil ve mavi istiyorsan Kalamış parkı stadın hemen arkasında UEFA finalinde taraftar zoneydi , alırsın biranı yudumlayarak adaları ve moda sahilini seyredebilirsin özellikle Almanlar ve İngilizler için biçilmez kaftan

İkitelli olimpiyat stadında keçilere , koyunlara karşı biranı içer dans edersin gönlünce eğlenirsin , İkitellide Türkiyenin buram buram tarih kokan yerlerinden birisidir :)

Dostum daha derine inemeyeceğim valla.Yeterince İstanbul'u bilmiyorum.:)

Ama benim bildiğim stad çevresinde geniş alanlar olmalı,taraftarı birarada tutacak,bildiğim kadarıyla da böyle geniş bir mekan yok SSS'de.

Ayrıca aynı şehirde en fazla 2 stad olabiliyor.Biri Olimpiyat;çünkü final maçının kapasitesi İstanbul'da ancak ona yetiyor ve çevresi geniş.

Diğeri de ya Türk Telekom Arena olacak yada SSS.Sence hangisi? Daha modern herşey standartlara uygun,çevresi geniş ulaşım sorunuda pek fazla olmayan TT mi yoksa SSS mi?:)

İnönü'yü hiç katmıyorum bile araya.:)

Dostum daha derine inemeyeceğim valla.Yeterince İstanbul'u bilmiyorum.:)

Ama benim bildiğim stad çevresinde geniş alanlar olmalı,taraftarı birarada tutacak,bildiğim kadarıyla da böyle geniş bir mekan yok SSS'de.

Ayrıca aynı şehirde en fazla 2 stad olabiliyor.Biri Olimpiyat;çünkü final maçının kapasitesi İstanbul'da ancak ona yetiyor ve çevresi geniş.

Diğeri de ya Türk Telekom Arena olacak yada SSS.Sence hangisi? Daha modern herşey standartlara uygun,çevresi geniş ulaşım sorunuda pek fazla olmayan TT mi yoksa SSS mi?:)

İnönü'yü hiç katmıyorum bile araya.:)

Önceki yazımda da dediğim gibi keşke 3 stad olsaydı yoksa benim derdim ;" Benim stadım senin stadını döver" değil

Cevap: EURO 2016 Adaylık Dosyası teslim edildi

Saraçoğlu'nun kriterleri uymuyormuş. Tartışmak yersiz. Ayrıca UEFA'ya da gerek yok. Bizim stat banko olacak. 2. stat da ya Olimpiyat, ya Saraçoğlu olacaktı. En az 55 bin(belki 60 bin) kişilik bir stad lazımdı final için ve haliyle Olimpiyat oldu.

Fenerliler ellerini vicdanlarına koysun ve Saraçoğlu-Aslantepe arasında bir tercih yapsın. İş görüşmesine Armani suitle mi gidersiniz, yoksa Migros'tan aldığınız 50 liralık takımla mı?

Saraçoğluymuş :asd: peeeh peeeh

Bu fenerliler kafalarını gömdükleri kumdan ne zaman çıkaracaklar acaba :asd:

Saraçoğlu Uefa'dan geçersiz not aldı,sizin kafanız almıyormu ? lig maçı sonrası bile trafik oluyor,Uefa maçı sonrası trafik birbirine girdi,Avrupa şampiyonası sonrası ne olur hiç düşündünüzmü ?

Ayrıca Uefa kriterlerine ( avrupa şampiyonası ) göre Saraçoğlu'nun etrafında gerekli alan yok.

Üst Alt