Koronavirüs Hakkında Önemli Bilgiler

Şüphelendiğiniz durumlarda 184'ü arayın!

EURO 2016 Canlı Yayın Programı


İŞTE EURO 2016'NIN FİKSTÜRÜ VE MAÇLARIN YAYINLANACAĞI KANALLAR:
10 Haziran Cuma
A Grubu: Fransa-Romanya (Saat 22:00, Stade de Fransa, Paris) TRT1 ve trtspor.com

11 Haziran Cumartesi
A Grubu: Arnavutluk-İsviçre (Saat 16:00, Stade Bollaert-Delelis, Lens) TRT1 ve trtspor.com
B Grubu: Galler-Slovakya (Saat 19:00, Stade de Bordeaux) TRTSPOR ve trtspor.com
B Grubu: İngiltere-Rusya (Saat 22:00, Stade Velodrome, Marsilya) TRT1 ve trtspor.com

12 Haziran Pazar:
D Grubu: TÜRKİYE-Hırvatistan (Saat 16:00, Parc des Princes, Paris) TRT1 ve trtspor.com
C Grubu: Polonya-Kuzey İrlanda (Saat 19:00, Stade de Nice) TRTSPOR ve trtspor.com
C Grubu: Almanya-Ukrayna (Saat 22:00, Stade Pierre Mauroy, Lille) TRT1 ve trtspor.com

13 Haziran Pazartesi:
D Grubu: İspanya-Çek Cumhuriyeti (Saat 16:00, Stadium de Toulouse) TRT1 ve trtspor.com
E Grubu: İrlanda Cumhuriyeti v İsveç (Saat 19:00, Stade de Fransa, Paris) TRTSPOR ve trtspor.com
E Grubu: Belçika-İtalya (Saat 22:00, Stade de Lyon) TRT1 ve trtspor.com

14 Haziran Salı:
F Grubu: Avusturya-Macaristan (Saat 19:00, Stade de Bordeaux) TRTSPOR ve trtspor.com
F Grubu: Portekiz-İzlanda (Saat 22:00, Stade Geoffroy Guichard, St Etienne) TRT1 ve trtspor.com

15 Haziran Çarşamba:
B Grubu: Rusya-Slovakya (Saat 16:00, Stade Pierre Mauroy, Lille) TRT1 ve trtspor.com
A Grubu: Romanya-İsviçre (Saat 19:00, Parc des Princes, Paris) TRTSPOR ve trtspor.com
A Grubu: Fransa-Arnavutluk (Saat 22:00, Stade Velodrome, Marsilya) TRT1 ve trtspor.com

16 Haziran Perşembe:
B Grubu: İngiltere-Galler (Saat 16:00, Stade Bollaert-Delelis, Lens) TRT1 ve trtspor.com
C Grubu: Ukrayna-Kuzey İrlanda (Saat 19:00, Stade de Lyon) TRTSPOR ve trtspor.com
C Grubu: Almanya-Polonya (Saat 22:00, Stade de Fransa, Paris) TRT1 ve trtspor.com

17 Haziran Cuma
E Grubu: İtalya-İsveç (Saat 16:00, Stadium de Toulouse) TRT1 ve trtspor.com
D Grubu: Çek Cumhuriyeti-Hırvatistan (Saat 19:00, Stade Geoffroy Guichard, St Etienne) TRTSPOR ve trtspor.com
D Grubu: İspanya-TÜRKİYE (Saat 22:00, Stade de Nice) TRT1 ve trtspor.com

18 Haziran Cumartesi:
E Grubu: Belçika-İrlanda Cumhuriyeti (Saat 16:00, Stade de Bordeaux) TRT1 ve trtspor.com
F Grubu: İzlanda-Macaristan (Saat 19:00, Stade Velodrome, Marsilya) TRTSPOR ve trtspor.com
F Grubu: Portekiz-Avusturya (Saat 22:00, Parc des Princes, Paris) TRT1 ve trtspor.com

19 Haziran Pazar:
A Grubu: Romanya-Arnavutluk (Saat 22:00, Stade de Lyon)
A Grubu: İsviçre-Fransa (Saat 22:00, Stade Pierre Mauroy, Lille)

20 Haziran Pazartesi:
B Grubu: Rusya-Galler (Saat 22:00, Stadium de Toulouse)
B Grubu: Slovakya-İngiltere (Saat 22:00, Stade Geoffroy Guichard)

21 Haziran Salı:
C Grubu: Ukrayna-Polonya (Saat 19:00, Stade Velodrome)
C Grubu: Kuzey İrlanda-Almanya (Saat 19:00, Parc des Princes)
D Grubu: Çek Cumhuriyeti-TÜRKİYE (Saat 22:00, Stade Bollaert-Delelis)
D Grubu: Hırvatistan-İspanya (Saat 22:00, Stade de Bordeaux)

22 Haziran Çarşamba:
F Grubu: İzlanda-Avusturya (Saat 19:00, Stade de Fransa)
F Grubu: Macaristan-Portekiz (Saat 19:00, Stade de Lyon)
E Grubu: İtalya-İrlanda Cumhuriyeti (Saat 22:00, Stade Pierre Mauroy)
E Grubu: İsveç-Belçika (Saat 22:00, Stade de Nice)

Son 16 turu

25 Haziran 2016
15:00 A grubu 2.si (37. Maç) C grubu 2.si (Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Étienne)

25 Haziran 2016
18:00 B grubu 1.si (38. Maç) A / C / D grubu 3.sü (Parc des Princes, Paris)


25 Haziran 2016
21:00 D grubu 1.si (39. Maç) B / E / F grubu 3.sü (Stade Félix-Bollaert, Lens)


26 Haziran 2016
15:00 A grubu 1.si (40. Maç) C / D / E grubu 3.sü (Stade des Lumières, Lyon)

26 Haziran 2016
18:00 C grubu 1.si (41. Maç) A / B / F grubu 3.sü (Stade Pierre-Mauroy, Lille)

26 Haziran 2016
21:00 F grubu 1.si (42. Maç) E grubu 2.si (Stadium Municipal, Toulouse)

27 Haziran 2016
18:00 E grubu 1.si (43. Maç) D grubu 2.si (Stade de France, Saint-Denis)

27 Haziran 2016
21:00 B grubu 2.si (44. Maç) F grubu 2.si (Allianz Riviera, Nice)

Çeyrek finaller
30 Haziran 2016
21:00 37. Maç galibi (45. Maç) 39. Maç galibi (Stade Vélodrome, Marseille)

1 Temmuz 2016
21:00 38. Maç galibi (46. Maç) 42. Maç galibi (Stade Pierre-Mauroy, Lille)

2 Temmuz 2016
21:00 41. Maç galibi (47. Maç) 43. Maç galibi (Stade Bordeaux-Atlantique, Bordeaux)

3 Temmuz 2016
21:00 40. Maç galibi (48. Maç) 44. Maç galibi (Stade de France, Saint-Denis)


Yarı finaller
6 Temmuz 2016
21:00 45. Maç galibi (49. Maç) 46. Maç galibi (Stade des Lumières, Lyon)

7 Temmuz 2016
21:00 47. Maç galibi (50. Maç) 48. Maç galibi (Stade Vélodrome, Marseille)


FİNAL
10 Temmuz 2016
21:00 49. Maç galibi (51. Maç) 50. Maç galibi (Stade de France, Saint-Denis)


NOT: KONU GÜNCELLENECEKTİR
 
Son düzenleme:
1. olmadığımız sürece her türlü son 16'da eleniriz ki 1. olmamız imkansız. 8 yılda bir katıldığımız turnuvadan erkenden elenecek olmak üzücü
 
Üst Alt