EURO 2016 Takip Başlığı - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

EURO 2016 Takip Başlığı

ClGLUUAXEAII1Vt.jpg

Ben turnuvayı keyifli bulanlardanım. Türkiye ve Rusya hariç mücadele etmeyen, kazanma azmi göstermeyen takım olmadı hiç. Ayrıca daha önce pek izlemediğimiz K.İrlanda, Arnavutluk, Macaristan, Galler, İzlanda gibi takımların mücadelesini görmek hoşuma gitti. 24 takım olayı güzel olmuş diyebilirim ama en iyi 3.'lerin çıkması yerine farklı bir format geliştirilmeli.

Benim önerim şudur:

- 6 grup liderinden en iyi puan ve averaja sahip 4 takımı çeyrek finale direk çıkartırsın.
- Geriye kalan kötü puanlı 2 grup lideri ile 6 grup 2.'sini birbiriyle eşleştirip 2. tur maçları oynatırsın.
- 2. tur maçını kazanan 4 takımla, direk çeyrek finale çıkan 4 grup liderini çeyrek finalde eşletir ve kalan maçları oynatarak şampiyonu belirlersin.

Böylece grupta ilk 2 maçında Türkiye gibi rezil rüsva olup son maçı kazandı diye 3. olan takımları çıkartmazsın gruptan. Takımlar da 1 puan için kapanmak yerine galibiyeti daha çok önemser..

Srna, yedek kulübesindeki Modric'e soruyor: "Ramos penaltıyı nereye atar?" diye. Modric Srna'ya söylüyor, Srna da gidip kaleciye söylüyor ve sonuç:

Twitter

Yalniz son 16 ya kalirsak,baba takimlarin hepsi diger tarafta kaliyor Almanya Ispanya Fransa ingiltere vs gibi.
Zor tabi ama ilerlenecek olsa, Galler-Belcika-Hirvatistan gibi bir eslesme ile finale kalma ihtimali var. Yapacagimizdan demiyorum da, böyle bir yol da bir daha gelmezdi final icin.

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

Yalniz son 16 ya kalirsak,baba takimlarin hepsi diger tarafta kaliyor Almanya Ispanya Fransa ingiltere vs gibi.
Zor tabi ama ilerlenecek olsa, Galler-Belcika-Hirvatistan gibi bir eslesme ile finale kalma ihtimali var. Yapacagimizdan demiyorum da, böyle bir yol da bir daha gelmezdi final icin.

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

Bu tablo tabii ki de finale kalmak için belki de tarihteki en kolay yol olur ama benim izlediğim Galler'e eleniriz.

Belçika'yı da bir şekilde geçtin diyelim Hırvatistan gizli favori turnuvada. Belçika'dan daha çok şansları var.

İtalya-İspanya maçına Cüneyt Çakır'ı atamışlar. CL finali de bu sene verilmediğinden sanki hocayı kupa finaline hazırlıyorlar. Bu maçı iyi yönetirse finale kadar gider.

Üst Alt