Euro 2020 E Grubu M:3 | Slovakya 0-5 İspanya | MS | 23 Haziran | TRT 1 - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Euro 2020 E Grubu M:3 | Slovakya 0-5 İspanya | MS | 23 Haziran | TRT 1

Bu mac iyi gibi gozukjmelerinin sebebi slovaklarin geri yaslanmalarindan. Ispanya ilk iki macta en cok pas yapan takim ya da takimlardan ama cogu terimball type. Bi ise yaramayan yan pas geri pas. Ileri pas yuzdesi oldukca dusuk. O yuzden de iyi degiller.

isveç kazanırsa, ispanya hırvatistan eşleşmesi göreceğiz. İki tane kötü başlayıp iyi bitiren takım denebilir

günün futbolu artık bu grup formatını kaldırmıyor yav. keşke direkt basket play-offları gibi rövanşlı turlarla başlayıp öyle gitse elemeler. o iyi bu iyi, en iyi 3., içi güzel 4. filan derken formatın anasını bellediler, kapanmaktan başka bişey bilmeyen takımlar bu turnuvaları esir aldı. büyüğü de aynısını oynuyo küçüğü de. allah'tan ispanya mispanya gibi 2-3 takım var da en azından bi tarafı gol yapmaya çalışırken izleyebiliyoruz.

En az 2 eşleşme dinal niteliğinde olup en az 2 eşleşmede cacık takımlardan oluşacak

İngiltere muhteşem kadro ama leş futbolla south yüzünden elenir sıradaki tur

günün futbolu artık bu grup formatını kaldırmıyor yav. keşke direkt basket play-offları gibi rövanşlı turlarla başlayıp öyle gitse elemeler. o iyi bu iyi, en iyi 3., içi güzel 4. filan derken formatın anasını bellediler, kapanmaktan başka bişey bilmeyen takımlar bu turnuvaları esir aldı. büyüğü de aynısını oynuyo küçüğü de. allah'tan ispanya mispanya gibi 2-3 takım var da en azından bi tarafı gol yapmaya çalışırken izleyebiliyoruz.
Valla ben de anlamıyorum ha Fransa bile korkak oynuyor, sürekli önde oynayan İspanya'ya bok atılıyor ama

16 takımlı olmalı turnuva, bu 24ün gelmesi bir bize yaradı 2dir katılıyoruz bir halt yapmasak da.

Ispanya Polonya karsisinda 758 pas yapmis. 758!!

Toplam sut sayisi 11. Ben mi bokluyorum yoksa gercekten bok gibi mi oyunuyorlar? Bu mac slovaklarin gerizekali kalecisine dua etsinler.

Üst Alt