Euro 2020 Elemeleri H Grubu H:1 | Arnavutluk 0-2 Türkiye | MS | 22 Mart | TRT 1 - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Euro 2020 Elemeleri H Grubu H:1 | Arnavutluk 0-2 Türkiye | MS | 22 Mart | TRT 1

Burak
Gökhan
Emre

Banko oynar Şenol’u az tanıyorsam.

Mert
Okay
İrfan
Yusuf
Hasan

Da diğer bankolar yüzde 100 olmamak ile birlikte.

Ozan
Merih
Çağlar
Kaan

Dan ikisi ve Hakan da muhtemelen kadroyu tamamlar.

bu maçta güvendiğim tek isim Burak Yılmaz. Bana göre şu an kadroda bulunan tüm oyuncular sıradan. Bence şu an için abartılacak bir kadromuz yok. Yaparsa kral yapar bu işi.

2.olmak için bu maçı almak şart. Fransa ve İzlanda maçları dışında en zor maçımız Arnavut deplasmanı. Kazanırsak çok büyük avantaj.

Emre ve irfan ortasahasi ile bu maça çıkarsak eğer arnavutluk bile bizden çok rahat puan alir.
Emre'li ve irfan'li ortasaha ancak bizim hakemlerin olduğu ligde iş yapar.

Aksi halde adaletli bir hakem yönetimin olduğu her yerde bu iki oyuncu maçı kırmızı gormeden tamamlayamaz ve çok ağır kalırlar.
Ligde bu ikilinin karşımda oynayan oyuncular hemen sarı kart ile cezalandiriliyor ve rahat hareket etmeleri engelleniyor.
Bu ikisi ise sürekli taktik faul yapıyor ancak bir uyarı dahi almadıkları için rahat rahat atak kesiyorlar.

Son düzenleme:
Emre ve irfan ortasahasi ile bu maça çıkarsak eğer arnavutluk bile bizden çok rahat puan alir.
Emre'li ve irfan'li ortasaha ancak bizim hakemlerin olduğu ligde iş yapar.

Aksi halde adaletli bir hakem yönetimin olduğu her yerde bu iki oyuncu maçı kırmızı gormeden tamamlayamaz ve çok ağır kalırlar.
Ligde bu ikilinin karşımda oynayan oyuncular hemen sarı kart ile cezalandiriliyor ve rahat hareket etmeleri engelleniyor.
Bu ikisi ise sürekli taktik faul yapıyor ancak bir uyarı dahi almadıkları için rahat rahat atak kesiyorlar.

İrfan sakat numarası yapıp çıkmış kadrodan.

Süperlig de oynayanlarin az cok form durumunu biliyor herkes. Yurt disinda oynayanlara biraz bi göz atalim.

• Sinan Bolat: Belcika da basarili bir sezon geciriyor, takiminda kaptanliga kadar yükseldi bu sezon.
  • Caglar Söyüncü: Leicester da tam olarak uyum saglayamadi daha, en son ne zaman maca cikti hatirlamiyorum bile.
  • Ozan Kabak: Stuttgart da öne cikan oyuncularin basinda geliyor, benim sahsen bekledigimden daha kisa bir sürede uyum sagladi ve Bundesliga da göze batan bir performans sergiliyor. Yazin bol bol transfer haberi duyariz diye düsünüyorum.
  • Kaan Ayhan: Sezonun basinda calkantili performansi vardi ama sezon ilerledikce ve Düsseldorf düzeldikce Kaan'in performansi da artti. Düsseldorf daki lider oyunculardan birisi diyebiliriz genc yasina ragmen. Tahminimce yeni sezon da takimin kaptani olarak secilecektir.
  • Merih Demiral: Sadece bir macini izledigim icin pek birsey diyemem.
  • Zeki Celik: Milli takimdaki performansi genel olarak vasat olarak görülse ve begenilmese de Lille gibi bir takimda ilk sezonunda banko oyuncu haline geldi ve gayet basarili bir sezon geciriyor. Lig de 5 asisti var bu sezon. Gökhan Gönül ile falan ugrasmaya gerek yok bu cocuk oynamali kesinlikle.
  • Okay Yokuslu: Takiminin düsme potasinda yer almasina ragmen takimin en istikrarli oyuncularindan, hatta performans olarak ayakta kalan bir kac isimden birisi. Gayet formda.
  • Yunus Malli: Asiri kötü bu sene, bence Milli takima secilmeyi hic bir sekilde hak etmedi. Lig de son 6 macin 5 tanesinde süre bulamadi bile. Bir tek Bayern macinda 7 dakika oyuna dahil edildi skor 0:5 olduktan sonra. Niye cagrildi anlam veremiyorum.
  • Hakan Calhanoglu: Sezon ilerledikce form grafigi yükseldi. Gollerden cok asistleriyle öne cikti son zamanlarda.
  • Cenk Tosun: Bu sezon kötü buluyorum. Son 4 macin ücünde süre dahi bulamadi. Burak form olarak Cenk den hayli önde.

Üst Alt