Euro 2020 Elemeleri H Grubu H:2 | Türkiye 4-0 Moldova | MS | 25 Mart | TRT 1 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Euro 2020 Elemeleri H Grubu H:2 | Türkiye 4-0 Moldova | MS | 25 Mart | TRT 1

180px-UEFA_Euro_2020_Logo.svg.png

turkey_turkish_flag.png
1524776345132-png.21146
moldova_moldovan_flag.png

CugxhJ_WgAAX_Vo

EURO 2020 Elemeleri H Grubu 2.Hafta
Türkiye - Moldova
Eskişehir Yeni Stadyumu
25 Mart Pazartesi
20.00
TRT 1

O kadar emin olmayalım. 2008 elemelerinde deplasmanda Moldova'ya puan kaybetmiştik. Fark atarız diye bekleriz, bir bakmışız puan kaybı yaşamışız.

Bizim tarihimiz bunlarla dolu. Yediğimiz gole bakın, komedi ötesi. Böyle saçma çok gol yedik biz..

Bu macta daha ofansif ve daha genc bir kadro bekliyorum. Rakip sonucta Moldova. Gelecek yillarimizi düsünüyorsak en azindan söyle maclarda Gökhan Gönül yerine Zeki ile baslamaliyiz. Kaan yerine Ozan da oynayabilir bir ihtimal. Burak formda oldugu icin ilk 11 baslar. Sonradan Yusuf, Yunus ve benim has eleman Efecan kadroda olursa oynatilabilir.

Mert
Zeki Kaan Merih Hasan
Okay Dorukhan
Deniz Hakan Emre
Burak​

Bu macta daha ofansif ve daha genc bir kadro bekliyorum. Rakip sonucta Moldova. Gelecek yillarimizi düsünüyorsak en azindan söyle maclarda Gökhan Gönül yerine Zeki ile baslamaliyiz. Kaan yerine Ozan da oynayabilir bir ihtimal. Burak formda oldugu icin ilk 11 baslar. Sonradan Yusuf, Yunus ve benim has eleman Efecan kadroda olursa oynatilabilir.

Mert
Zeki Kaan Merih Hasan
Okay Dorukhan
Deniz Hakan Emre
Burak​

muazzam kadro

Tinder da bir eslesme alabildim sadece
Kizla konustuk o da sey dedi yanlislikle fln oldu

Nasil bu kadar sey ediyorsunuz yaw

Yav burada gurbette de bana pek eslesme gelmiyor genelde. Superlike falan atinca dönüyorlar ancak.

Ama izindeyken Eskisehir de actim artik aciklama kismindaki Almanca yazisindan midir nedir bilmiyorum hic susmadi. 2 tanesiyle de bulustum kasla göz arasi :D Adana ve Konya da hic birsey cikmadi.

Üst Alt