Euro 2020 Elemeleri H Grubu H:3 | Türkiye 2-0 Fransa | MS | 8 Haziran | TRT 1 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

160px-UEFA_Euro_2020_Logo.svg.png

799.png
1524776345132-png.21146
769.png

1555801232743-png.44513

EURO 2020 Elemeleri H Grubu 3.Hafta
Türkiye - Fransa
Konya Torku Stadyumu
8 Haziran Cumartesi
21.45
TRT 1

Fransa'nın bize 7-8 atma potansiyeli var doğru.

Ama kazanalım da yenilmemizi isteyenler yüzü kızarsın.

Yöneticisinden tut teknik direktörüne kadar Galatasaray düsmanlarindan yönetilen bir kurumu desteklemek ne kadar dogru bilmem ama bu düzen geçmeden bir maçini da izlemek gelmiyor içimden. Zaten Bu maç sonrasi o toz pembe hava kaybolur izlanda deplasmanindan sonra krizler baslar.

Gesendet von iPhone mit GSCimbom Forum

Nihat Özdemir'in başkan, Şenol Güneş'in teknik direktör, emre b'nin de futbolcusu olduğu takımı milli bile olsa desteklemek içimden gelmiyor.
Güzel bir nesil geliyor ben çok heyecanlıyım şahsen. Şenol Güneş de iyi oynattığı sürece umurumda olmaz fazla. Federasyona da kafayı takarsan işin içinden çıkılmaz cidden salla gitsin oyuncuları destekleyelim biz.

dönemin tartışmasız en iyi takımı İspanya'yı baya zorladığımız maç. Çift forvet ile çıkacak kadar cesurdu Fatih hoca. Son dakika galibiyeti kovalarken kontradan 2.golü yedik. Ben Fransa maçından o kadar ümitsiz değilim. Fransa müthiş fizikli takım ama dominant bir takım değil. Belki yeniliriz ama ezileceğimizi pek sanmıyorum.

dönemin tartışmasız en iyi takımı İspanya'yı baya zorladığımız maç. Çift forvet ile çıkacak kadar cesurdu Fatih hoca. Son dakika galibiyeti kovalarken kontradan 2.golü yedik. Ben Fransa maçından o kadar ümitsiz değilim. Fransa müthiş fizikli takım ama dominant bir takım değil. Belki yeniliriz ama ezileceğimizi pek sanmıyorum.

Arda süper oynamisti o maçta

Riera da öyle

Gesendet von iPhone mit GSCimbom Forum

Üst Alt