EURO 2020 Play-Off Takip Başlığı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

EURO 2020 Play-Off Takip Başlığı

16 tane Playoff oynayacak takım olacak. Belli olanlar;

İzlanda
Romanya
İrlanda
Kuzey İrlanda
Kosova
Makedonya
Gürcistan
Belarus
Bosna
Bulgaristan
İsrail
Norveç
Sırbistan
İskoçya

Kalan 2 takım ise Galler-Macaristan-Slovakya üçlüsünden iki tanesi olacak.

Macaristan ve Slovakya'da geldi.. Playoff takımları tamam.

B ve D gruplarında eşleşmeler belli olmuş. D zaten önceden belliydi.

B Grubu; Bosna-Kuzey İrlanda, Slovakya-İrlanda.
D Grubu; K.Makedonya-Kosova, Gürcistan-Belarus.

C Grubu; Norveç-Sırbistan, İskoçya-?

A Grubu; İzlanda-?, ?,?

22 Kasım'da soru işaretli yerler belli olacak. Romanya,İsrail,Macaristan ve Bulgaristan bu gruplara yerleşecek.

İzlanda sanki EURO 2020'de de olacakmış gibi geliyor. D grubunda Makedonya-Kosova eşleşmesinin galibi turnuvaya gider. C grubunda Sırbistan bence ağır favori.

B ve D gruplarında eşleşmeler belli olmuş. D zaten önceden belliydi.

B Grubu; Bosna-Kuzey İrlanda, Slovakya-İrlanda.
D Grubu; K.Makedonya-Kosova, Gürcistan-Belarus.

C Grubu; Norveç-Sırbistan, İskoçya-?

A Grubu; İzlanda-?, ?,?

22 Kasım'da soru işaretli yerler belli olacak. Romanya,İsrail,Macaristan ve Bulgaristan bu gruplara yerleşecek.

İzlanda sanki EURO 2020'de de olacakmış gibi geliyor. D grubunda Makedonya-Kosova eşleşmesinin galibi turnuvaya gider. C grubunda Sırbistan bence ağır favori.
B grubunda Bosna'nın ben turnuvaya katılacağını düşünüyorum.
D grubunda Gürcistan aradan çıkabilir.
C grubu en acayip grup olmuş. Norveç ve Sırbistan'dan biri çıkar. Şu duruma göre tabii ama Romanya ve Macaristan'dan biri gelirse orada işler karışır.
A grubunda İzlanda'nın çıkması muhtemel duruyor.

B grubunda Bosna'nın ben turnuvaya katılacağını düşünüyorum.
D grubunda Gürcistan aradan çıkabilir.
C grubu en acayip grup olmuş. Norveç ve Sırbistan'dan biri çıkar. Şu duruma göre tabii ama Romanya ve Macaristan'dan biri gelirse orada işler karışır.
A grubunda İzlanda'nın çıkması muhtemel duruyor.

Gürcistan'da 1-2 tane yetenekli oyuncu var ama Makedonya ve Kosova çok daha yetenekli ve takım oyunu üst seviyede. Tek maç olduğu elbette her şey olabilir.

B grubu konusunda hiç katılmıyorum. Bosna kadrosu güzel gözüküyor ama yıllardır sadece 2014'e katılabildi. Bir türlü olmuyor.. İki İrlanda takımı da çok daha takım. Özellikle bu tür tek maçları daha iyi oynarlar. İkisi de çok az gol yiyor.

C'de dediğin gibi her şey olabilir.

A'da İzlanda favori ama Mart ayında Kuzey ülkelerinde lig yeni başlayacak. İzlanda'da pek çok oyuncu o liglerde oynuyor. Tek sorun o.

Gürcistan'da 1-2 tane yetenekli oyuncu var ama Makedonya ve Kosova çok daha yetenekli ve takım oyunu üst seviyede. Tek maç olduğu elbette her şey olabilir.

B grubu konusunda hiç katılmıyorum. Bosna kadrosu güzel gözüküyor ama yıllardır sadece 2014'e katılabildi. Bir türlü olmuyor.. İki İrlanda takımı da çok daha takım. Özellikle bu tür tek maçları daha iyi oynarlar. İkisi de çok az gol yiyor.

C'de dediğin gibi her şey olabilir.

A'da İzlanda favori ama Mart ayında Kuzey ülkelerinde lig yeni başlayacak. İzlanda'da pek çok oyuncu o liglerde oynuyor. Tek sorun o.
İki İrlanda Championship karması gibi bir şey, özellikle forvet hattında yetenekli isimler yok. Bak Galler iki tane spekteküler isimle direk katıldı. İrlanda'ların ikisinde de o oyuncular yok. Bosna yine bir adım öndedir. A grubunda da İzlanda'nın performansı önemli ki Arnavutluktan bile 4 yediler. Belli olmaz. Gürcistan sadece bir tahmindi. Bakalım tek maç olacağından günlük performanslar önemli etki edecek.

İki İrlanda Championship karması gibi bir şey, özellikle forvet hattında yetenekli isimler yok. Bak Galler iki tane spekteküler isimle direk katıldı. İrlanda'ların ikisinde de o oyuncular yok. Bosna yine bir adım öndedir. A grubunda da İzlanda'nın performansı önemli ki Arnavutluktan bile 4 yediler. Belli olmaz. Gürcistan sadece bir tahmindi. Bakalım tek maç olacağından günlük performanslar önemli etki edecek.

dediğin doğru ama ben diyorum ki, bu iki takım çok az gol yiyor. İrlanda grup aşamasında sadece 5 gol yemiş mesela. 8 tane atmış gerçi ama bu tip tek maçlar için az gol yemek avantaj.

Bosna'da Pjanic,Dzeko,Visca gibi isimler var ama milli takımda kulüp takımından çok uzak. Çünkü takım olamadılar. Sırbistan'da aynı sorunu yaşıyor. Onların kadrosu Bosna'dan bile iyi hatta.

Eşleşmeler belli oldu. 1.Grupta bence favori Macaristan.. Sebebi ise final maçı evinde olacak. İzlanda daha önce dediğim gibi pek çok oyuncusu kuzeyde oynadığından tatil yeni bitecek. Romanya güven vermiyor.

Macaristan yarı finalde Bulgaristan gibi bana göre seviyesinin altında takımla yine evinde oynayacak.

2.grupta favori bence yok. Bosna-K.İrlanda eşleşmesinin galibi ev sahibi finalde. Ama herkes çok denk. Ne söylesek boş.

3.grupta favori Norveç. Haland ve Odegaard eğer formunun zirvesinde olursa hem yarı final, hem finalde ev sahibi olacağı için giderler bir şekilde.

4.grupta Gürcistan-Belarus kazananı ev sahibi. Ancak Makedonya-Kosova daha iyi takım. Bu yüzden zor bir şey söylemek.

Üst Alt