EURO 2020'nin Altın, Gümüş ve Bronz 11'i | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

EURO 2020'nin Altın, Gümüş ve Bronz 11'i

-Murfcugum 3 tane 11 çıkaracak kadar hatırlayamıyorum ama Akanji altın 11 e yazılabilir Elvediyi es gecmemen de hoş olmuş.. İsviçre epey gol yese de ben akanjiyi çok beğendim yalnız İtalya maçını izleyememistim orada ne yaptı bilmiyorum..

-Philips bence çok sıradan bir oyuncu neden bu kadar prim yaptı anlamış değilim ..

-İnsigne en kötü gümüş 11 de olmalıydı bence altın 11i hak ediyor..

- Maguiredan ziyade bence Stones daha iyi bir turnuva geçiriyor ama normalde ikisinden de nefret ettiğim için almazdım kadrolara..

-Portekiz leş olduğu için bu 11lere koymam ama Palhinha' ya da bir parantez açayım..

- Forsbergin gümüş 11 de olması da gayet makul çok iyi bir turnuva geçirdi..

- Xhaka da belki son 3-4 yılın en iyi topunu oynamıştır bu turnuvada.

-Son olarak da Luke Shaw diyelim bu kadar ağır sakatlıktan sonra müthiş bir dönüş yaptı bu turnuvaya birlikte.. Hep tartışılan bir isimdi ama bundan sonra Manudaki yerini de iyice saglamlastirdi.. Spinazzolaya da cidden yazık oldu bu arada sakatlanmasa ben onu yazardım Altın 11e

-Murfcugum 3 tane 11 çıkaracak kadar hatırlayamıyorum ama Akanji altın 11 e yazılabilir Elvediyi es gecmemen de hoş olmuş.. İsviçre epey gol yese de ben akanjiyi çok beğendim yalnız İtalya maçını izleyememistim orada ne yaptı bilmiyorum..

-Philips bence çok sıradan bir oyuncu neden bu kadar prim yaptı anlamış değilim ..

-İnsigne en kötü gümüş 11 de olmalıydı bence altın 11i hak ediyor..

- Maguiredan ziyade bence Stones daha iyi bir turnuva geçiriyor ama normalde ikisinden de nefret ettiğim için almazdım kadrolara..

-Portekiz leş olduğu için bu 11lere koymam ama Palhinha' ya da bir parantez açayım..

- Forsbergin gümüş 11 de olması da gayet makul çok iyi bir turnuva geçirdi..

- Xhaka da belki son 3-4 yılın en iyi topunu oynamıştır bu turnuvada.

-Son olarak da Luke Shaw diyelim bu kadar ağır sakatlıktan sonra müthiş bir dönüş yaptı bu turnuvaya birlikte.. Hep tartışılan bir isimdi ama bundan sonra Manudaki yerini de iyice saglamlastirdi.. Spinazzolaya da cidden yazık oldu bu arada sakatlanmasa ben onu yazardım Altın 11e
Isvicre'nin defansi genel olarak cok iyidi. Danimarka'nin stoperleri de iyidi. Hojbjerg iyidi.

Macarlarda Sallai
Isvicre'de Zuber, Shaqiri
Hirvatlarda Orsic
Hollanda - Wijnaldum
Belcika - De Bruyne + Thorgan

Bireysel olarak bakarsam bu isimleri de unutmamak lazim. Keyif verdiler.

Fransa, Almanya ve Portekiz genel olarak rezilleri oynadi.

Üst Alt