EuroBasket 2009 Çeyrek Final | Türkiye 74-76 Yunanistan | CANINIZ SAĞOLSUN! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

EuroBasket 2009 Çeyrek Final | Türkiye 74-76 Yunanistan | CANINIZ SAĞOLSUN!

Cevap: EuroBasket 2009 Çeyrek Final | Türkiye-Yunanistan | 18 Eylül | 19:15 | NTV

Ah şu Hidayet, Hidayet gibi oynasa.

Cevap: EuroBasket 2009 Çeyrek Final | Türkiye-Yunanistan | 18 Eylül | 19:15 | NTV

Bu konunun akibiyetini şimdiden çok merak ediyorum.

Dış atışlarda şans Yunanistan'dan yana olmazsa kazanabiliriz...

diamantidis ve papalukas bu turnuvada yok.

bunu bir Türk olarak kabul etmek istemesem de adamlar basketbol ekolü olan bi ülke.

Allah yardımıcımız olsun kazanan biz olalım.

Hırvatistan'da, Sırbistan'da, Slovenya'da, Litvanya'da hatta İspanya'da basketbol ülkeleri. Artık alışmış olmamız lazım bu ekolcülere.

Birkan'ın dediği gibi merak ediyorum bu konuya yazılacaklara. Yarın Türkiye-Yunanistan maçları olacak 2 ana branşta da.

Umarım gülen taraf Türkler olur.

Yunanistan'da iş yok. Spanulis'i kilitledin mi tamamdır. O işide Ömer Onan rahatlıkla yapar.

Bence kolay bir maç olur.

Asıl maç yarı finalde İspanya ile.

Yunanistan zor rakip ama yenemiceğimiz bir takım değil yeter ki hücumda biraz daha üretken olalım defansımız iyi durumda.Yarı finalde İspanya-Fransa macı galibi.

savunma disiplinimizi kaybetmememiz önemli. Yunanistan dış atışlarda da etkili olduğu için 75 sayı civarında tutarız diye düşünüyorum. biz de pota altı ve dış şutlarda önemli skor üretmeliyiz. yoksa galibiyet zor...

Cok sükür Sırbıstan ve İspanya'yı yenebilen bi takım olduktan sonra Yunanlarıda gecebiliceğimizi düşünüyorum..

son 2 maçtır sayı attırmasak da kendimiz de atamıyoruz.

skor sıkınıtısı yaşadığımız güçlü ülkelere karşı açık.

Bilen varsa söylesin beyler bu Yunanlar Papaloukas'ı neden getirmedi turnuvaya?

Çok zor maç Slovenya maçında o boş üçlüğü Engin yollasaydı keşke ama ben yenebileceğimize inanıyorum.Yunanlara çifte yapıcaz inşallah.

Üst Alt