Eurobasket 2011'de Şampiyon İspanya


A Grubu

İspanya, TÜRKİYE, Litvanya, Britanya, Polonya,PortekizB Grubu

İtalya, İsrail, Fransa, Letonya, Almanya, SırbistanC Grubu

Yunanistan, Hırvatistan, Karadağ, Makedonya, Bosna Hersek, FinlandiyaD Grubu

Slovenya, Rusya, Belçika, Gürcistan, Bulgaristan, UkraynaTurnuvanın kuralı bayanlarda olduğu gibi olacak. İlk grupta alınan galibiyetler diğer gruba taşınıyor.
 
Cevap: Eurobasket 2011 Maçlar BaşlığıAVRUPA ŞAMPİYONASI'NDA GÜNÜN PROGRAMI

15:15 - İSPANYA - POLONYA | CANLI (NTV Spor - NTVSpor.net)

17:45 - TÜRKİYE - PORTEKİZ | CANLI (NTV Spor - NTVSpor.net)

21:00 - LİTVANYA - BRİTANYA | CANLI (NTV Spor - NTVSpor.net)Grubun ve Turnuvanın diğer maçlarınıda burada konuşalım.
 
Cevap: Eurobasket 2011 Maçlar Başlığıİspanya polonyayı rahat devirir. Özellikle Pau Gasol ve Jose Calderon'un dönmesi iyi oldu.

4 numara pozisyonunda yeni ispanyol vatandaşı olan ibaka'nın olması bomba oldu zaten. Rahat bir galibiyet alır ispanya :b5:Biz portekizi rahat geçeriz düşüncesindeyim ama bize belli olmuyor. Her alanda böyle. En güçlü takımı yenebilecek güçteyiz, fakat en kötü takıma bile yenilecek seviyedeyiz.

Ersan havasını bulursa rahat alırız maçı diye düşünüyorum :b5:Britanya'da chicago'lu deng var. Ama bir adamla maç kazanılmaz. Litvanya bu maçta favoridir. Kleiza'nın turnuvada olmaması kötü ama litvanya bu maçın altında kalkar ;)
 
Cevap: Eurobasket 2011 Maçlar Başlığıİspanya,Litvanya maçlarından en az birini kazanmamız lazım. Galibiyetler diğer gruba gidecek. Bize çok büyük avantajı olacak.Bu arada organazisyon çok kötü yönetiliyor diyorlar.
 
Cevap: Eurobasket 2011 Maçlar Başlığı6023.jpg
İspanyolların ilk 5'i baya kuvvetli6030.jpg
 
Cevap: Eurobasket 2011 Maçlar BaşlığıÖzlemisim Murat Murathanoglu ve Ihsan Bayülgen'li milli maclari izlemeyi.
 
Cevap: Eurobasket 2011 Maçlar BaşlığıPolonyada adam gibi uzun yok.Lampe ve Gortat gibi önemli iki uzunları yok.Onlar olsa Gasol kardeşler+İbaka ve Reyes direnebilirlerdi.Ama şu anda işleri zor İspanya yavaş tempoyla maçı alır.
 
Cevap: Eurobasket 2011 Maçlar BaşlığıMilli takıma canı gönülden başarılar.

İlk maça galibiyetle başlamak önemli.

Maç sonunda malum kişi para para diye ağlamasın yeter.
 
Cevap: Eurobasket 2011 Maçlar BaşlığıNasıl ya bu maça şifre girdi bizim maça girmez inşallah zaten bu şifre kuralının uygulandığı tek ülke biziz sebebide gurbetçiler belçikada,gürcistanda,italya kanalları neden şifreli değil her maç bal gibi yayınlanıyor.
 
Üst Alt