Eurobasket 2013 D Grubu | Türkiye 55-61 Finlandiya | M.S.| 4 Eylül - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Eurobasket 2013 D Grubu | Türkiye 55-61 Finlandiya | M.S.| 4 Eylül

Artık o da yok elimizde zaten.

Bu adam en iyi zamanında 27 yaşında ki Mirsad'ı yaşlı diye milli takıma almayıp, Mehmet Okur'u iyi oynarken afaroz edip sakatlandıktan sonra kadroya katıp rezil eden bir koç.

Mirsad Türkcan

Mehmet Okur

İbrahim Kutluay

Hidayet Türkoğlu

en formda dönemlerinde iken yine garibe bir basketbol oynatıyordu.

GUARD'I OLMAYAN TAKIM MI OLUR LAN. ENDER 2 NUMARA GİBİ OYNUYOR SENELERDİR.(çift guard hesabı)SİNAN'IN DÜNYADA OYNAMAYACAĞI TEK MEVKİ 1 ADAM 1 OYNUYOR ŞAKA GİBİ, BİRDE İLK 5 ÇIKIYOR.

PG: Kenan Sipahi- Ender Arslan

SG: Sinan Güler-Göksenin Köksal

SF: Cenk Akyol-Birkan Batuk

PF: Ersan-Kerem-İzzet

C : Ömer Aşık- Enes Kanter-Furkan Aldemir

kadrosunu bile yapsak en azından bu kadar ruhsuz olmazdı takım.

Sipahi- Berk Uğurlu / Tolga Geçim

Furkan Korkmaz - Cedi Osman / Oğulcan Baykan

Okben Ulubay-Metecan Birsen / Emir Predzic

Enes Kanter - Metecan Birsen / Kerem Kanter

Ömer Aşık - Emircan Koşut / Egemen Güven

bu jenerasyona kadar bir cacık olmaz milli takımdan

Ne zaman bunlar, cok iyi hava yakaladik, bu sefer cok farkli olacak. Sampiyon olabliriz, Tanjevic'te gümbür gümbür geliyoruz dese, ilk mactan havlu atiyoruz. Yine fos!! Grupta obür takimlar bizi parcalar!!

Bu şikeci camianın atıkları ve bu şikeci camianın şakşakçı federasyon başkanı başta olduğu sürece ve dopingci biri kaptan olduğu sürece o takımdan hayır beklemeyin.Futbol ve basketbol federasyonundan şikecisever başkan müsveddeleri gitmediği sürece sonuç hep hüsran...

Şu Hido`nun " dünyaları ben yarattım " tavrına gıcık oluyorum. Takım çok kırılgan, çoğu sallamıyor bile. Hücum organizasyonları rezalet.

Tapatalk v2

ohh mis gibi mis!! layığını bulmuşlar bravo finlandiya eline ayağına sağlık.. sen misin ntv mikrofonunu yere fırlattı diye siyasi nedenlerden dolayı Cenk'imizi milli takım kadrosuna almayan... beter olun beter... şimdi sıra futbol milli takımında.. her ne kadar fatih hocadan dolayı gönlüm el vermese de beter olsunlar... bu yaptım olducu zihniyetler bu kurumlarda olduğu sürece milli takımı reddediyorum.

Ne güzel soğuttular insanları hem futbol hemde basketbol milli takımından.

Eskiden her maçı sabırsızlıkla bekliyordum, bugün izlemeyi bile istemiyorum ve yenildiklerine bile seviniyorum.

Üst Alt