Eurobasket 2017 | 31 Ağustos-17 Eylül | ŞAMPİYON SLOVENYA! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Eurobasket 2017 | 31 Ağustos-17 Eylül | ŞAMPİYON SLOVENYA!

Maclar guzel ama asiri eksik var takimlarda . Tamam eskiden de o gelmiyor bu gelmiyor yorumlari vardi ama bu kez resmen abarti degismis takimlar

Mesela en kadrosunu korumus italyada 3 eksik var ama 3 u de euro baskette ilk 5 te olan adamlar . Hele kisisel hayranligim olan gallinari nin hazirlik macinda yumruk atip elini kirmasi akil alacak sey degil

litvanya ve fransa da yenilerek basladi . benim sampiyonluk adayim yunanistan

Takım oyunu da bir yere kadar. Takım kazmalar ile dolu. Bu kadro ile bırak madalyayı çeyrek final bile beklemek hayalcilik. Ufuk Sarıca böyle bir şeyi başarırsa büyük iş yapmış olur.

Maclar guzel ama asiri eksik var takimlarda . Tamam eskiden de o gelmiyor bu gelmiyor yorumlari vardi ama bu kez resmen abarti degismis takimlar

Mesela en kadrosunu korumus italyada 3 eksik var ama 3 u de euro baskette ilk 5 te olan adamlar . Hele kisisel hayranligim olan gallinari nin hazirlik macinda yumruk atip elini kirmasi akil alacak sey degil

litvanya ve fransa da yenilerek basladi . benim sampiyonluk adayim yunanistan

Gelmeyenlerin listesi bu şekilde. Ayrı bir şampiyona bile düzenlenebilir bu oyuncularla.

'' Eurobasket 2017'de yer alamayacak yıldızlar listesi | Basketbol, Basketbol Haberleri, Basketbol Dunyası, Basketbol Macı ''

Bu oyuncuların eksikliği ayrı bir kalite eksikliği ve izleyicilerde burukluk yaratıyor tabiki.

vesely , lojeski, zoran dragic , pleiss ve zipser , ante tomic , bargnani ,gallinari ve gentile , jankunas ,javtokas ve sabonis ,parker ,batum ve gobert ile gelabale , zizis , luull , ibaka ,fernandes, reyes , claver , ribas ve teodosic , markovic , kalinic ...

en basta bunlar ... yazmadiklarim var listeden , 25 in uzerinde isim var burada ve 20 si ilk 5 oynar

Üst Alt