EuroBasket A Grubu 1.Maç | Türkiye 79-56 Portekiz | 31 Ağustos | Maç Sonucu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

EuroBasket A Grubu 1.Maç | Türkiye 79-56 Portekiz | 31 Ağustos | Maç Sonucu

logo.png

b96b4tur.png
b064825782412.png
344b8por.png

79198Cido_arena.jpg

Ntvspor-3.png

EuroBasket 2011 A Grubu 1.Maç

Türkiye - Portekiz

Cido Arena, Panevėžys

31 Ağustos

17.45

NTV Spor

Cevap: EuroBasket A Grubu 1.Maç | Türkiye - Portekiz | 31 Ağustos | 17.45 | NTV Spor

Rahat geçecek bu maç büyük ihtimalle.

Cevap: EuroBasket A Grubu 1.Maç | Türkiye - Portekiz | 31 Ağustos | 17.45 | NTV Spor

Portekiz maçı bence ilk maç olması açısından kötü oldu, daha sert bir rakiple hatta mağlubiyetle başlasak bile iyi olurdu takım kendine aşırı güveniyor her yorumları uçuk kaçık, bir tokat şart, Coaching olarakta gerçekten yetersiziz, rotasyon ayrı bir komedi, sanki Tanjeviç'le çalısmamış gibi davranıyor Orhun, Orhun'un düşüceği en büyük yanılgı o Tanjeviç'in takımıydı, bu benim takımım olacak düşüncesi olur, hayırlısı diyorum, olimpiyatlara gidersek başarıdır, tahminim ALMANYA şampiyon olur, İspanya kuraya göre Almanya'ya çarpıcak bence, Litvanya, Sırbistan, Fransa, İtalya, Slovenya bu takımlardan en az 3 unu gecmeliyizki Olimpiyatlara gidelim.

Geçen senekı gıbı başarılı oluruz inş

NtvSpor'un tanıtım klibi çok hoş.:)

İyi başlayıp , iyi bitiririz inşallah.

çok zor geçecek umarım turnuvada daha iyi maçlar çıkarırız

Uzunlarda sıkıntı yaşayacağız gibime geliyor. Furkan alınsaydı en azından reboundlarda rahatlardık önemli katkı olurdu. Garip İzzet'in alınması tabi inşallah beklediğim gibi zorlu olmaz.

Zor mac beklemiyorum. Artık hazırlık maclarını gectik, işin şakası kalmadı.

En kötü 2.periyot sonu-3.periyot bası kopartırız macı.

İçimde bir şüphe var renktaşlar. Pek tatmin etmedi hazırlık maçları neyse hayırlısı olsun.

Bizim maçlarımızda da şifreye girecek mi acaba NtvSpor !

Maç başlıyor.

Bjk basket takımı, portekizli basketcilerde alır:D

İyikide dsmart cihazını odama almışım.

Hala şifreli mi?

Üst Alt