EuroBasket A Grubu 3.Maç | Türkiye 68-75 Litvanya | 2 Eylül | Maç Sonucu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

EuroBasket A Grubu 3.Maç | Türkiye 68-75 Litvanya | 2 Eylül | Maç Sonucu

logo.png

b96b4tur.png
b064825782412.png
5d0c5ltu.png

79198Cido_arena.jpg

Ntvspor-3.png

EuroBasket 2011 A Grubu 3.Maç

Türkiye - Litvanya

Cido Arena, Panevėžys

2 Eylül

21.00

NTV Spor

Cevap: EuroBasket A Grubu 3.Maç | Türkiye - Litvanya | 2 Eylül | 21.00 | NTV Spor

Konu açılmıştır.

Cevap: EuroBasket A Grubu 3.Maç | Türkiye - Litvanya | 2 Eylül | 21.00 | NTV Spor

bu maçı 10-15 sayı farkla alırsak şampiyon oluruz turnuvada

Bu maçta da farkımızı gösteririz :tiphat:

İlk 2 maç kadar kolay geçeceğini sanmıyorum malum ev sahibi ile karşılaşacağız.İlk 2 maçta gerçekten çok rahat galibiyetler elde ettik ve bence asıl sınavımız bu maç.Umarım takım oyunumuzu sahaya tekrar yansıtırız ve Litvanya'yı yeneriz.

İlk ciddi sınavımız.Litvanyayı yenebileceğimizi düşünmüyorum.Umarım yanılırım

Bence tıpkı 2 sene önce olduğu gibi son 5 dk içinde koparacağımız bir mac olur. Çok iyi takım oldukları bir gercek ama kısa savunmaları bizim savunmamız yanında pamuk helva gibi kalır. Belki biraz Jasaitis, Hidayet'i Preldzic'i hırpalar. Onun dısında uzun savunmasını iyi yaparsak alnımızın akıyla cıkarız. Hatta Ömer bir zahmet faulleri atarsa çift haneli fark bile olabilir.

ev sahibi diyoruz da adamlar maksimum 5 bin kişiyle oynuyorlar, biz İzmirde hazırlık maçında 15 bini geçmiştik sanırım, neyse bu maç sanıldığı kadar zor geçmez diye düşünüyorum, ispanya ile birlikte kagıt üzerinde en iyi kadro bizim üstelik takım ruhu had safhada, daha ne denirki...

Ordu-Trabzon maçına gittiğim için İngiltere maçını izleyememişdim.Neyseki bunu izleyebilirim

Evet geldik grubun kritik maçına, portekiz galibiyeti hiçbirşeye yaramayabilir. Sonuncu olanlardan alınan galibiyet diğer gruba taşınmıyor. Litvanya ve İspanya ile diğer gruptada yer alacağız ama onlarla maçlarımz olmayacak. Dolayısı ile litvanyayı yenersek galibiyetimizi diğer gruba taşıyoruz. İngiltere,Litvanya galibiyeti diğer grupta ise gerekirse 1 galibiyet 4.olmamızı sağlayabilir.İnşallah İspanyollarıda yeneriz.

Españollar harici varmi bi takim bizi kasacak ? Bence yok.

buzzer beater yapariz ;) oguz savas var.

İspanya bizi yener kanımca.

Ama Litvanya'yı en az 10 sayı farkla yenmemizi bekliyorum.

benchte goruyorum sorun benchte bence

Hmm...Bizim kadar kadro derinligi dengeli olan, Ispanyadan haric bir takim söyleyebilirmisin peki su turnuvada?

Üst Alt