EuroBasket A Grubu 4.Maç | Polonya 84-83 Türkiye | 4 Eylül | Maç Sonucu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

EuroBasket A Grubu 4.Maç | Polonya 84-83 Türkiye | 4 Eylül | Maç Sonucu

logo.png

4380dpol.png
b064825782412.png
b96b4tur.png

79198Cido_arena.jpg

Ntvspor-3.png

EuroBasket 2011 A Grubu 4.Maç

Polonya - Türkiye

Cido Arena, Panevėžys

4 Eylül

17.45

NTV Spor

Cevap: EuroBasket A Grubu 4.Maç | Polonya - Türkiye | 4 Eylül | 17.45 | NTV Spor

Kazanırız umarım şans yanımızda olur..

Cevap: EuroBasket A Grubu 4.Maç | Polonya - Türkiye | 4 Eylül | 17.45 | NTV Spor

Litvanya karsisinda zorlandik umarim bu maci rahatca aliriz.

Tomas Kelatiye dikkat etmek gerek onları ayakta tutan oyuncu.Ömer Onan ona yapıcağı baskılı savunma çok önemli.

Onun haricinde kendi savunmamızı yaparsak ve Hidayet ve Ömer Onanda katkı verirse maçı kazanacağımızı düşünüyorum.

60'larda tutarız Polonya'yı.

85-65 gibi bir skor bekliyorum ben.

rahat alırız en az 20 sayı farkla

Maç saati geldi, hadi bakalım .

12 Dev Adamımıza başarılar...

ALLAH yardımcıları olsun... inşallah kazanırız...

Bu maçı alırız. Koşarek mi ne iyi oynuyor.

Bu arada İspanyayı yarın yenersek diğer gruptan kesin çeyrek finale çıkarız. Yenilirsek diğer grupta yine işimiz zor olacak.

Cevap: EuroBasket A Grubu 4.Maç | Polonya 0-0 Türkiye | 1.P | NTV Spor

ömer aşık bloklarıyla fark katıyor turnuvaya:)

Üst Alt