EuroBasket E Grubu 2.Maç | Almanya 73-67 Türkiye | 9 Eylül | Maç Sonucu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

EuroBasket E Grubu 2.Maç | Almanya 73-67 Türkiye | 9 Eylül | Maç Sonucu

Cevap: EuroBasket E Grubu 2.Maç | Almanya - Türkiye | 9 Eylül | 18.00 | NTV Spor

Aşırı derecede saçmalamazsak (o potansiyelimiz fazlasıyla var) rahat kazanırız. Sırpları yenmemize ihtimal vermiyorum hesaplar bir hayli karışık.

Cevap: EuroBasket E Grubu 2.Maç | Almanya - Türkiye | 9 Eylül | 18.00 | NTV Spor

Almanlar galibiyetten baya emin nedense..Halbuki Alman Milli Takimini da yenemiyorsan, ceyrek final'de zaten ne isin var...

12 Dev Adam bu maci ya almali ya da almali...

1-Almanya'yı yenemez Sırbistan'ı yenersek gruptan çıkabilirmiyiz ?

2-Almanya'yı yener Sırbistan'a yenilirsek gruptan çıkabilirmiyiz ?

3-İki maçıda kazanırsak başka bir sonuca bakılmadan direk çıkıyormuyuz ?

1 veya 2'den biri oluyorsa özellikle çeyrek finali göreceğimizi düşünüyorum. İki maçıda kazanamayız şuan ki form durumumuzla.

1-Almanya'yı yenemez Sırbistan'ı yenersek gruptan çıkabilirmiyiz ?

2-Almanya'yı yener Sırbistan'a yenilirsek gruptan çıkabilirmiyiz ?

3-İki maçıda kazanırsak başka bir sonuca bakılmadan direk çıkıyormuyuz ?

1 veya 2'den biri oluyorsa özellikle çeyrek finali göreceğimizi düşünüyorum. İki maçıda kazanamayız şuan ki form durumumuzla.

1-Evet

2-Sırplar İspanya'yı yener ve son gün Fransada İspanyayı yenerse evet.

3-Evet

Gruptan çıkma şansımız oldukça yüksek.Bence İspanya elenicek tabii Fransızlar son maça asılrsa.

macar isimli iyi bir pivortlari vardi ismi neidi

Almanya'yı yenersek Sırbistan da bizi yenerse çıkarız demişsiniz de Almanya'dan sonra gruptan çıkamayan 2.takım kim olacak bu durumda ? İspanya mı ?

1-Evet

2-Sırplar İspanya'yı yener ve son gün Fransada İspanyayı yenerse evet.

3-Evet

Gruptan çıkma şansımız oldukça yüksek.Bence İspanya elenicek tabii Fransızlar son maça asılrsa.

İspanya avantajlı gibi şu anda.Elenme ihtimalleri düşük bence.Sırbistan-Fransa ikilisinden en azından bir tanesini yenerler bence.Bizim Almanya maçını yenmemiz gerek ama asıl Sırbistan'ı yenmemiz gerek.İşte o kısmı bence bu oyunla imkansız.O yüzden gruptan çıkma şansımız bana göre zor.Çok iyi oynamamız lazım.

12 Dev Adam gibi oynarsak kupayı alırız.

2 maçımızıda alalım temiz temiz, hesap kitap yapmadım çıkalım gruptan...

Savunmamız yine iyi olur diye düşünüyorum önemli olan boş atış kaçırmayalım artık.Nowitzki'yi kitlemek şart.

Fransa,Ispanya ve Litvanya Ceyrek Finale yükseldiler. Almanlarin hic sansi yok 2'de 2 yapsalar bile Cikamama ihtimalleri var. Bu ten sonra ancak 4.olup cikabiliriz gruptan, diger grubun lideriyle eslesecegiz mecburen. Bugün kazanacagimizi düsüyorum, sayi farkida cok önemli. Baya fark yapmamiz gerekiyor. Cok fark yaparsak Türkiye-Sirbistan mücadelesini kaybedebiliriz mesela +30 averajimiz var , 29 sayi farkla maglup olursak gruptan cikiyoruz. Bugünki mac cok önemli bu yüzden. Diger grupta Rusya veya Makedonya lider bitirecek gibi duruyor. Onlardan birisine oynayacagiz Ceyrek Finalde. Haydi 12 Dev Adam.

Son maç atıyorum 5 sayı farkla yenilirsek çıkıyomuyuz yoksa kazanmak zorundamıyız ?

Şut atacak oyuncumuz yok doğru dürüst. Kerem çok formsuz,Ersan korkak oynuyor hücumda,Hidayet'in ne yapacağı belli olmuyor(gününde olması lazım) Emir'e kalıyoruz bu bakımdan şutlarda.

Bizim sorunumuz hücum...Fransa maçında savunmada yine iyiydik,fakat hücumda berbat.On rağmen son ana kadar getirdik. Takımda direnç var fakat form düzeyi düşük.

Fransa,Ispanya ve Litvanya Ceyrek Finale yükseldiler. Almanlarin hic sansi yok 2'de 2 yapsalar bile Cikamama ihtimalleri var. Bu ten sonra ancak 4.olup cikabiliriz gruptan, diger grubun lideriyle eslesecegiz mecburen. Bugün kazanacagimizi düsüyorum, sayi farkida cok önemli. Baya fark yapmamiz gerekiyor. Cok fark yaparsak Türkiye-Sirbistan mücadelesini kaybedebiliriz mesela +30 averajimiz var , 29 sayi farkla maglup olursak gruptan cikiyoruz. Bugünki mac cok önemli bu yüzden. Diger grupta Rusya veya Makedonya lider bitirecek gibi duruyor. Onlardan birisine oynayacagiz Ceyrek Finalde. Haydi 12 Dev Adam.

Bence bizim grubun 4.'sü bile favoridir diğer grubun 1.'sine göre. Bu gruptan çıkan alır şampiyonluğu.

Ispanya 25 sayi farkla yendi bizde almanlari iyi bir farkla yenersek avantaji ele gecirebilir ve son macta da yenilebiliriz..

Bu gruptaki ilk dört yarı final oynayacak çıkalımda nasıl çıkarsak çıkalım önemli değil.Diğer grup çok zayıf.

Üst Alt