EuroBasket E Grubu 2.Maç | Almanya 73-67 Türkiye | 9 Eylül | Maç Sonucu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

EuroBasket E Grubu 2.Maç | Almanya 73-67 Türkiye | 9 Eylül | Maç Sonucu

logo.png

0a4a3ger.png
b064825782412.png
b96b4tur.png

4aa58siemensarena.jpg

Ntvspor-3.png

EuroBasket 2011 E Grubu 2.Maç

Almanya - Türkiye

Siemens Arena, Vilnius

9 Eylül

18.00

NTV Spor

Cevap: EuroBasket E Grubu 2.Maç | Almanya - Türkiye | 9 Eylül | 18.00 | NTV Spor

+10 fark atarsak ve İspanya Sırpları yenerse işimiz baya kolaylaşır.

Cevap: EuroBasket E Grubu 2.Maç | Almanya - Türkiye | 9 Eylül | 18.00 | NTV Spor

Ama Sırplar'da bizi yenerse doğru eve... :)

Bu maci aldigimiz taktirde ceyrek finali rahat görürüz. ispanya-sirbistan mücadeleside cok kritik. ya 3. olarak yada 4.olarak cikacagimizi düsünüyorum bu gruptan. Diger grupta Yunanistan lider bitirirse 3.olmak daha avantajli. yunanlara karsi oynamak dezavantaj olmustur herzaman.

Bu maci aldigimiz taktirde ceyrek finali rahat görürüz. ispanya-sirbistan mücadeleside cok kritik. ya 3. olarak yada 4.olarak cikacagimizi düsünüyorum bu gruptan. Diger grupta Yunanistan lider bitirirse 3.olmak daha avantajli. yunanlara karsi oynamak dezavantaj olmustur herzaman.

Yunanistan'da Spanoulis,Diamantisidis,Schortsanitis fana yok. Yunanistan çıksın karşımıza rahat +10 sayı fark atarız.

Bu maçın kritik olduğunu düşünmüyorum. Tıpkı Polonya maçındaki gibi asılmayacaklardır bu maça. Sırbistan maçını kazanan gruptan 4. olarak çıkar.

Bu maçın kritik olduğunu düşünmüyorum. Tıpkı Polonya maçındaki gibi asılmayacaklardır bu maça. Sırbistan maçını kazanan gruptan 4. olarak çıkar.
almanyaya yenilip adamları yarışın icinemi sokacaz. olurmu dedigin şey.

Zor maç...

Ama kazanırız...

Kaman-Nowiztski hariç pek katkı yok Almanya'da...

kritik yerlerde işin icine krem tunceri girmezse almanyayı yeneriz.

Sürpriz yapma şansımız kalmadı artık.Maçı almaktan başka ihtimali düşünmek istemiyorum:eek:

hazırlık maçlarında yenilmiştik almanlara umarım bu sefer farklı olur

Almanya'yı yensek dahi Sırbistan'ı yenmek zorundayız galiba. Son topu rezil etmemiz ve tecrübeli oyuncuların rezilliği, koçun rezilliğini de göz önüne alırsak Sırbistan'ı yenemeyiz.

Sırbistan'da manyak bir şutör var...

Keselj...

Bu adama çok küfür edeceğiz demedi demeyin...

Nowıtzki yi durdurduk mu işlem tamam dır?

ama sırpları nasıl durdururuz bilemem????

Yunanistan'da Spanoulis,Diamantisidis,Schortsanitis fana yok. Yunanistan çıksın karşımıza rahat +10 sayı fark atarız.

O iş yaş diyebiliriz :).

Her ne kadar önemli oyuncuları eksik olsada ekol bir ülke. Olası bir eşleşmede tabiki favoriyiz ama mac sonuna kadar yakamızdan inmezler.

Almanya'nın son şansı.Bu yüzden maçı dengeli götürmemek lazım yoksa son çeyrekte Nowitzki kontrolü ele alıp canımızı yakabilir.Gerçi İspanya maçında son çeyrek ona top vermeyerek maçı kaybettiler.Yinede maçın yakın gitmesi tehlikeli olur.

Nowitzki'yi durdurmak çok zor ama en azından yavaşlatıp başta Kaman olmak üzere diğer oyuncuların hiç devreye girmemesini sağlarsak rahat bir şekilde kazanabileceğimizi düşünüyorum.

Üst Alt