Eurobasket Final | Rusya 59-42 Türkiye| Avrupa 2.Olduk ! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Eurobasket Final | Rusya 59-42 Türkiye| Avrupa 2.Olduk !

Cevap: Eurobasket Final | Rusya - Türkiye | 3 Temmuz | 21:30 | Ntvspor

bu basket de baya heycanli oluyor insan kalpten gider valla :asd:

futbolda bukadar heycan yasamadik :D

Fransa maçına göre çok daha zor bir mac olacak. Umarım ilk macdaki gibi erkenden kopmayız. Basarılar.

Gruplardaki Rusya maçında bizim takımı izleyen birine bu takımın finale çıkacağını söylesen bildiği bütün küfürleri ederdi heralde. :D

Ama şimdi başka oynuyoruz. Daha kontrollü. Seri yesek bile bunu bir yerde kesip cevap verebiliyoruz. Skorda donma anlarımızda en azından savunmamız ön plana çıkıyor. İnşallah Rusya'dan gruptaki maçın rövanşını alacağız.

olalım be büyük bir spor dalında milli takımlan ilk uluslararası başarımızı alalım

Fransa maçı topiğine Fransa'yı yenersek bizi kimse tutamaz demiştim. Haydi kızlar. Başarabilirsiniz!

Inanirsak kazaniriz. Yeter ki su final fobisini atalim üstümüzden. Fransa´yi yenen Rusya´yi da rahat yenebilir. Fransa Rusya´dan daha kaliteli bi takim.

Evet Rusya bizden biraz daha güclü olabilir, ama bizim de inancimiz var. Fransa macindaki gibi. Inaniyoruz, kazanacagiz ve sampiyon olacagiz.

rusyanın 3 lüklerine dikkat etmek lazım. fransa ve karadag macındaki gibi iceri tutup dısarı bırakırsak sonuc istedigimiz gibi olmaz. ruslar 3 lükleri eliyle koymuş gibi atıyorlar. zaten biz cok iyi 3 lük atan takımlara yenildik. litvanya rusya cek cumhuriyeti.

Yahu bende diyorum; "Niye perilerimiz ile ilgili bir başlık yok?" Meğer milli takımlar diye bir bölüm varmış da benim haberim yokmuş Daha yeni farkediyorum.

Maça gelirsem; şampiyon olacağımıza gönülden inanıyorum. Rusların özellikle pota altı çok sağlam. Reboundlara çok dikkat etmeliyiz. Eğer reboundlarda başa baş olursak maçı kazanmamamız için hiç bir sebep yok. Ayrıca Nevlin'in pota altı oyunu da çok önemli. Kendisini zerre kadar beğenmem ama Fransa maçındaki oyununu tekrar etmesi şart. Yine Fransa maçında diğer maçlara oranla tutuk gördüğüm Nevriye'nin de elini taşın altına sokması lazım. Birsel zaten turnuva boyunca adeta şov yapıyor. Kesinlikle turnuvanın açık ara en iyi guardı. Hatta bana göre eğer şampiyon olursak muhtemelen Birsel MVP olacaktır. Işıl'dan turnuva boyunca pek bir skor katkısı alamasak da yaptığı inanılmaz savunma ve çaldığı toplar bizim için çok önemli idi. Son olarak Şaziye Esmeral'in sakatlığında bulduğu bu şansı harika değerlendirdi. Umarım finalde de o öldürücü üçlüklerini seyrederiz.

Dularım sizinle Potanın Perileri!

Salonda yine 15,20 Türk taraftar olursa,Yazıklar olsun. Gurblar ne işe yarar. çarşı,uA,gfb

Fener'e takılıp Perileri unutmayalım. :)

Birsel, Işıl, Tuğba'nın yapacağı baskı çok önemli.

Benim en büyük korkum tüm takımlarımızdaki final stresi. Nevlin,Nevriye, Birsel, Işıl dışında tüm oyuncularda bu durum çok fazla hissedilecek.

Bu Fener'in rezilliğine potanın perilerini unutmayalım. Desteğimizi twitter hesabı olan arkadaslar #potaninperileri yazarak gösterelim.

bugun bu konu hic konusulmadı halbuki kazanirsak bir ilki basarıcaz....

Ntvspor hala kamera göndermemişmi?, İsmail şenol ve Cem akdağ stüdyodada, eğer ordan maç anlatırlsa yazıklar olsun.

Insallah kazaniriz.Basarilar potanin perileri

Üst Alt