Eurobasket | Türkiye 51-56 Çek Cumhuriyeti | Maç Sonucu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Eurobasket | Türkiye 51-56 Çek Cumhuriyeti | Maç Sonucu

11253.jpg
11293.png
11268.jpg

Tarih: 23 Haziran 2011

Saat:21:30

Yayın:Ntvspor

2. Grup ve galibiyet sayıları:

Litvanya 2

Çek Cumhuriyeti 2

Rusya 1

Belarus 1

Türkiye 0

İngiltere 0

Bugünkü maçı kazanırsak bizim içi çok önemli bir adım olacak.2 galibiyet bizi gruptan yüzde 99 çıkaracak.Bugünkü maçı kaybedip, İngiltere'yi yendikten sonra, Eğer ilk iki maçta Belarus 1 mağlubiyet alırsa 27 Haziran günü final maçı gibi olur. Kazanan çeyrek finalde.Rusya veya Litvanya'dan birinin Belarus karşısında galibiyet alması, bizim için hayati önem taşıyor.İlk 4, çeyrek finale yükselecek

Bence grupta 1 galibiyet anca alırız.İşimiz çok zor.Maça iyi başlamamız lazım.

Cevap: Eurobasket | Türkiye - Çek Cumhuriyeti | 21:30 l Ntvspor

Belarus 62-51 Rusya Maç sona erdi.

Bu sonuç bizim için kötü oldu.İnşallah Litvanya belarus'u yener. Bu akşam Çek maçını alamassak bence gruptan çıkamayız.Belarusu yeneceğimize hiç inanmıyorum.

Belarus 62-51 Rusya Maç sona erdi.

Bu sonuç bizim için kötü oldu.İnşallah Litvanya belarus'u yener. Bu akşam Çek maçını alamassak bence gruptan çıkamayız.Belarusu yeneceğimize hiç inanmıyorum.
biz bu rusyayı o rezil ilk periyot olmasaydı yenmiştik. bence bu turnuvanın favorisiyle oynayacagız. cek cumhuriyeti cok iyi takım. baştan itibaren konsantrasyonumuz üst seviyede olmalı. rusya ve litvanya macı gibi başlarsak cek cumhuriyeti gibi takımdan mac döndürmek kolay degil. insallah süpriz yaparız.

biz bu rusyayı o rezil ilk periyot olmasaydı yenmiştik. bence bu turnuvanın favorisiyle oynayacagız. cek cumhuriyeti cok iyi takım. baştan itibaren konsantrasyonumuz üst seviyede olmalı. rusya ve litvanya macı gibi başlarsak cek cumhuriyeti gibi takımdan mac döndürmek kolay degil. insallah süpriz yaparız.
Belarus-Çek maçında herkez belarusu favori gördü.Çekler onları yendi. Buda planlarımızı bozdu.

İngiltereyi yendik sayıyorum.Olur 1 galibiyet dolayısı ile çek veya belarusuda yenmemiz lazım.Belarus litvanyaya yenilirse onlarla son maçta gruptan çıkma maçı bile yapabiliriz.

Çek maçına iyi başlarsak belki birşeyler yapabiliriz.

Birsel'in sakatlığı varmış sanırım, Yasemin'in de bir sakatlığı vardı.

Lisicki iki maç puanı çevirdi. Yani tenis maçı uzayacak görüntü o. Bizim kızların maçını NTV'den mi verecekler acaba ? Yoksa tenis maçının yayınını mı kesecekler acaba ?

başlayacam tenislerine. tamam bende izliyorum ama miilli mac varken bu gavurları izletmeyecekler herhalde bana..

Bize göre çok daha ne yaptığını bilen bir takımla oynuyoruz.Kritik nokta Viteckova savunması yapabilir miyiz,çok zor.

Belarus-Çek maçında herkez belarusu favroi gördü.Çekler onları yendi. Buda planlarımızı bozdu.

İngiltereyi yendik sayıyorum.Olur 1 galibiyet dolayısı ile çek veya belarusunda yenmemiz lazım.Belarus litvanyaya yenilirse onlar son maçta gruptan çıkma maçı bile yapabiliriz.

Çek maçına iyi başlarsak belki birşeyler yapabiliriz.
bu ribaundlar canımızı sıkıyor aynı litvanya macı gibi rusya macındada cok ribaund verdik. kötü başladıkmı iyi bir takıma karşı cevirmemiz zor olur. inşallah dedigin gibi iyi başlarız.

Tenis maçı da çok zevkli gidiyor aksi gibi. Umarım NTV'ye alırlar. Ya da son oyunu bekleyiverirler canım ..

Bu arada Çeklere karşı pek şansımız yok gibi ..

ya arkadaş tenis dahamı önemli lan yanda gösteriyor gavur nontvspor.

Son oyunu bekleyecekler dediğim gibi. 2 maç puanı Lisicki .. Yanlız Li oyununa tutunursa, o zaman ne olacak bakalım :)

Üst Alt