Eurobasket Y.Final | Fransa 62-68 Türkiye | Finaldeyiz ! - Sayfa 23 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Eurobasket Y.Final | Fransa 62-68 Türkiye | Finaldeyiz !

Cevap: Eurobasket Y.Final | Fransa 62-68 Türkiye | Finaldeyiz !

Turgay Demirel ilginç bir şekilde açtı telefonu az önce. :)

Yazi hakkinda bir sey diyemem ama, kin nefret besleyenlerin hic spor yapmamasi ne alaka? :) Aksine sirf adam dovmek icin spora giden insanlar gordum ben. :eek:

bende zaten öyle insanlarin spor yapmamasi gerek diyorum,yapmiyorlar demiyorum, aksine bir sürü aptal asaglik insan var, spor yapan. Misal senin dedigin kisiler, yani adam dövmek icin spora gidenler, Sporun dogalligina aykiri.

sampiyon olmadan direk olimpiyata gidemiyorsunki zaten. adamın dediginde bişey yok. eleme yapacaz sampiyon olamazsak.

Başardığımız şey gerçekten inanılmaz.Biri turnuvadan önce final oynayacaksınız ve yarı finalde Fransa'yı eleyeceksiniz dese kimse inanmazdı.Buraya kadar gelmişken rakibin kim olduğunun hiç önemi yok.Hem Karadağ hem Fransa bizden kağıt üstünde güçlüydü ama parkede durum bunun tam tersiydi.İşimiz daha bitmedi.Pazar gecesi hedef altın ve olimpiyat vizesi.

bende zaten öyle insanlarin spor yapmamasi gerek diyorum,yapmiyorlar demiyorum, aksine bir sürü aptal asaglik insan var, spor yapan. Misal senin dedigin kisiler, yani adam dövmek icin spora gidenler, Sporun dogalligina aykiri.

Yanlis anlamisim o zaman.

Bu arada Onur'un savas, kin manasinda yazdigini dusunmuyorum. Ne de olsa Fransa her alanda Turkiye'ye rakip olmus bu doneme kadar ulke olarak. Onlara karsi galibiyyet daha bir sevindirmis olabilir. Boyle degerlendirmek lazim bir de. :)

Türkiye hem de Esmeral'siz Türkiye buralara gelecek deseler kim inanırdı? Kalite/Başarı bakımından benzeri yok bunun bu ülkede.

Başardığımız şey gerçekten inanılmaz.Biri turnuvadan önce final oynayacaksınız ve yarı finalde Fransa'yı eleyeceksiniz dese kimse inanmazdı.Buraya kadar gelmişken rakibin kim olduğunun hiç önemi yok.Hem Karadağ hem Fransa bizden kağıt üstünde güçlüydü ama parkede durum bunun tam tersiydi.İşimiz daha bitmedi.Pazar gecesi hedef altın ve olimpiyat vizesi.
İlk başlardaki konulara ilgidende belli oluyordu:D

Belli kişiler yazıyorduk.Hatta bayan basket maçı izlenirmi diyorlardı:p

Daha önce Bayan Voleybol Milli Takımımız, Erkek Basketbol Mili Takımımız Avrupa Şampiyonası'nda 2. oldu bu kez kupa gelsin be.

Üst Alt